Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

UNO 45S /FIRE/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Като български реотан съм,НО важното е че схванах! :D Благодаря и лек път на всички

    Коментар


      #17
      РЕСПЕКТ!!! Нашият Факир, новият Мистър Сенко!!!
      Ха сега кажи на това какво му викаш!? Аз се опитвам да му помогна на човека, да не му вземат излишни пари за елементарни неща, а ти се бъзикаш!Сега на вьпроса:Жигльорите могат да се продухат, но проблема не е в тях, а в запушването на едни серпентини в корпуса на карбуратора! С продухване трудно се отпушват или по-точно се дозапушват, затова при запушване входа на карбуратора, вакуума изсмуква смолистите отлагания и в повечето случаи проблеми от този род се решават с елементарни средства!В по-тежки случаи, карбуратора се поставя в кореселин за около 10-12ч. / естественно като се демонтират всички мембрани/ и после се продухва!Така,че пробвай, негативен ефект от тази терапия няма!

      Коментар


        #18
        hit-ko написа:
        РЕСПЕКТ!!! Нашият Факир, новият Мистър Сенко!!!
        Ха сега кажи на това какво му викаш!?
        Извинявам се ако си ме разбрал неправилно! Винаги, ама винаги съм респектиран от твоите съвети, които винаги са на място и явно са на базата на широк и богат опит! Да не говорим пък, че пестят и пари.Просто се опитах да се изразя по оригинално, но се е получило наистина неуместно и конфузно, за което отново се извинявам и се надявам да има повече хора като теб в този форум!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          kiro_of_the_day написа:
          hit-ko написа:
          РЕСПЕКТ!!! Нашият Факир, новият Мистър Сенко!!!
          Ха сега кажи на това какво му викаш!?
          Извинявам се ако си ме разбрал неправилно! Винаги, ама винаги съм респектиран от твоите съвети, които винаги са на място и явно са на базата на широк и богат опит! Да не говорим пък, че пестят и пари.Просто се опитах да се изразя по оригинално, но се е получило наистина неуместно и конфузно, за което отново се извинявам и се надявам да има повече хора като теб в този форум!
          Приемам всичко това като едно случайно недоразумение, а на теб пожелавам все по-успешно участие вьв форума, пък като се видим ще пием по едно......няколко пъти!

          Коментар


            #20
            Това значи че проблема е в смолисти отлагания ?В този случай "Carburator cleaner" ще помогне ли - той се впръсква (спрей е) при работещ мотор в карбуратора и уж именно разтварял разни отлагания ?

            Коментар


              #21
              jamie написа:
              Това значи че проблема е в смолисти отлагания ?В този случай "Carburator cleaner" ще помогне ли - той се впръсква (спрей е) при работещ мотор в карбуратора и уж именно разтварял разни отлагания ?
              Този спрей се впрьсква в дифузьора и не минава през жигльорите и смесообразуващите канали, той е за други цели.По-сериозен е ефекта с добавка кьм бензина, но процеса е сравнително бавен и иска тьрпение....

              Коментар

              Working...
              X