Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Първо каско" на Евро инс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Eвро инс са най големите цървули на света. Аз съм крайно недоволен от тях и ще посъветвам колегите в никакъв случай там.просто нямам време да ви разправям какви карамболи бяха до си зема парите от щетата, апак имах и познат там.и си покрих едва 50 % от дадените пари за ремонт.бяха забравили да пишат едни щети, оценката на някои части бе наполовина от цената им втора ръка.нямам думи.а след като на една от поредните ми срещи там с някакъв директор - аз му казвам : добре бе шефчеее, ако си бях дал колата у вашия сервиз откаде щеше да намериш частите на теа цени брее, колко щеше да излезе ремонта там според теб, че ми даваш на мене толко малко пари, дето съм се занимавал сам да си я правя.и оня ми се усмихва и вика:по добрее че не сте си дал колата в нашия сервиз идеше ми да стана и да му тресна един десен прав в мутрата.и накрая след 5 месеца ходене по мъките отивам да зимам една втора от парите дето съм дал за ремонт и каката ми вика - първо сменените частиа ми дават пари по експертна оценка - нали се сещате колко трябва да ми искат сменените части.е тогава вече как се разкрещях, за една бройка беше някои от евроинс да падне по гръб.в резултат на което чаках още 2 седмици да ми резюмират щетата и ми дадоха накрая парите.НИКОГА ПРИ ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ ОТ ЕВРОИНС
    SASTEZATEL

    Коментар


      #17
      И аз исках да му пръсна мозъка от упор имах необходимите средства в мен тогава, ама като се замислих той ква вина има човечеца той е само работник.На мене ми остана само да казвам вече на всеки като чуе ЕВРО инс да бяга колкото се може по-далече

      Коментар


        #18
        Изплащат ти тези 1000лева и то само при тотална щета, и пак ще видиш голям зор докато ги получиш. Повечето застрахователи са така - гожлеми проблеми с изплащане на щетите. Все от нещо имали нужда, все някакъв протокол още им трябвал. За сега най доволен съм от ДЗИ

        Коментар


          #19
          Кажете някви наблюдения за БУЛСТРАД ако имате?
          PUNTO 1.1 94г.

          Коментар


            #20
            оК

            ДЗИ И БУЛСТРАД ТОВА Е ИСТИНАТА
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #21
              Re: оК

              Tornado написа:
              ДЗИ И БУЛСТРАД ТОВА Е ИСТИНАТА
              Такаааа - отива колегата с колата си купена за 8100 (реална пазарна цена, нито евтино, нито скъпо) в Булстрад и там му заявяват: 7000 за кражба и 8000 за щети, като ако ти я откраднат няма да е 7000 аще е занижена с някакви проценти (дали на месец или по друг критерий не помня)...Както се казваше в коментарите към една реклама на фирма нямаща нищо общо със застраховането: "Толк’ва с честността"
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #22
                [i:2ae8310ddc]ВНИМАНИЕ !!! Цената, за която сте закупили своя автомобил, може да не е равна на действителната му стойност. Действителната стойност на МПС се определя по каталог

                Коментар


                  #23
                  Re: оК

                  vesko написа:
                  аще е занижена с някакви проценти (дали на месец или по друг критерий не помня)...
                  А това ? Нали като си плащам ми смятат сумата % върху някаква стойност ? И си ми взимат всичките пари върху тази стойност ! След като стойността намалява след няколко месеца, що не ми намалят и застрахователната премия ?
                  ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

                  Коментар


                    #24
                    [quote:94370d2ac5="ilkor"][i:94370d2ac5]ВНИМАНИЕ !!! Цената, за която сте закупили своя автомобил, може да не е равна на действителната му стойност. Действителната стойност на МПС се определя по каталог
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар


                      #25
                      баси мамата...никой не чух да каже добра дума за ЕВРО ИНС...а аз се застраховах там, по препоръка на моя позната...добре че поне изтича след 3 месеца .... пък после ще видим...предния джам ми е пукнат от няколко месеца....не знам кога и как е станало...дали ще мога да ги изработя някак си да ми го сменят
                      Punto 1.2, ELX MPI

                      Коментар


                        #26
                        blue_g написа:
                        баси мамата...никой не чух да каже добра дума за ЕВРО ИНС...а аз се застраховах там, по препоръка на моя позната...добре че поне изтича след 3 месеца .... пък после ще видим...предния джам ми е пукнат от няколко месеца....не знам кога и как е станало...дали ще мога да ги изработя някак си да ми го сменят
                        ако е каско ще го сменят отиваш и казваш че някво камъче го счупило и готово счупено стъкло е може би единствената щета която застрахователите плащат без проблем
                        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                        UNO 1.0 FIRE

                        Коментар


                          #27
                          Мда, с пълно каско е. Ама работата е в това, че когато ми се пукна предното стъкло отидох веднага да го залепят...защото лъча беше малък....Залепиха го, стана добре и не съм търсил застрахователите......Но сега през зимата лъча се увеличи почти двойно и започва да ме дразни...Та не знам ако отида при тях да не кажат нещо че съм се опитвал да го лепя....дали ще се забележи
                          Punto 1.2, ELX MPI

                          Коментар


                            #28
                            velko_sz написа:
                            Кажете някви наблюдения за БУЛСТРАД ако имате?
                            Аз съм към Булстрад защото едни приятели ми ги препорачаха,като казаха че ако имам проблеми няма да ме бавят много.Засега не съм имал щети по колата за да се убедя лично.
                            Fiat Punto 1.7 TD

                            Коментар

                            Working...
                            X