Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

трудно се сипва на бензиностанций бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    трудно се сипва на бензиностанций бензин

    Какво да правя като ида на бензино станция не могат да ми сипят бензин на FIAT BRAVA1.4-96година едва едва пуска дали причината е в моята кола или в тях как да постъпя

    #2
    Re: трудно се сипва на бензиностанций бензин

    Mitko написа:
    nikolai_61 написа:
    Какво да правя като ида на бензино станция не могат да ми сипят бензин на FIAT BRAVA1.4-96година едва едва пуска дали причината е в моята кола или в тях как да постъпя
    Сигурно няма от къде да изкарва въздуха. Имаш запушване.
    И аз така мисля.Най-вероятно нещо отдушника да е запушен.
    125s/1600ccm/100ps

    Коментар


      #3
      Re: трудно се сипва на бензиностанций бензин

      nikolai_61 написа:
      Какво да правя като ида на бензино станция не могат да ми сипят бензин на FIAT BRAVA1.4-96година едва едва пуска дали причината е в моята кола или в тях как да постъпя
      На колко и какви бензиностанции си ходил? Къде пуска едвам? В студа замръзват някои части по колонките и филтрите им. Тога се се получава и слаб дебит в колонката.
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        Re: трудно се сипва на бензиностанций бензин

        nikolai_61 написа:
        Какво да правя като ида на бензино станция не могат да ми сипят бензин на FIAT BRAVA1.4-96година едва едва пуска дали причината е в моята кола или в тях как да постъпя
        старата ми кола беше fiat uno 1.5 - 75 i.e. на гърловината на резервоара имаше клапа като ми наливат бензин пистолета изключваше постоянно защото опираше в тая клапа и се получава все едно че резервоара е пълен наливането ставаше като се върти пистолета за да отвори клапата. Та мисълта ми беше да не би и твоя резервоар да има такава клапа.
        tempra 1,6

        Коментар


          #5
          и при мен е така на Купето, заради клапата едвам едва се пълни бензин. Докато го напулнят мога да изчета някой вестник. пистолета постоянно иключва.
          Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

          Коментар

          Working...
          X