Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сваляне на табло на Пунто мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сваляне на табло на Пунто мк2

    Колеги свалял ли е някой таблото,защото рових с търсачката и не намерих подобни теми Ако може някой да ми даде напътствие ако е разглобявал,за да не натроша половината скрити държатели и болтчета

    #2
    и аз питам същото?!

    Коментар


      #3
      аз аз аз ако говорите за Таблото с уредите то е лесно при него има 4 видии на декоративната лайсна около таблото , две са над уредите виждат се а другите се намират под копчетата за Трип компа и височината на фаровете отвивате ги и махате лайсната като я дръпнете към вас под нея ще видите още 3 видийй който държат реално таблото отвивате ги и внимателно подръпвате таблото към вас и то излиза отзад на него има само една букса която сваляте НЕ давайте на контакт и НЕ карайте без табло записва грешка в Еку-тоа що ще ги сваляте ????ако да си смените осветлението (крушките) не е толко лесно нямате крушки ами SMD LED който са запоени на платката те трябва да се сменят ама от човек с опитако не кажете за кое че сега не ми се пише
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар

      Working...
      X