Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви джанти стават за Фиат Купе?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви джанти стават за Фиат Купе?

    Какъв е точния размер на джантите за Фиат Купе? И само такива джанти ли мога да сложа или може и други да станат?Ако искам гумите да излизат извън купето, т.е. да се виждат ако стоиш зад колата, какво трябва да търся?

    #2
    Трябва да търсиш широки джанти естествено...Отделно ти трябват фланци за да ги изнесеш навън,отделно по дълги болтове...Иначе 4х98мм стандарт...ЕТ нз колко точно ти трябва,но няма да ти опират в купето ,така че смело... Едни 16ки или 17ки го отварят много... Лошото е ,че няма пътища за да ги запази човек читави...
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
    Fiat Punto 1.2 16v LPG

    Коментар


      #3
      виж тук http://www.alcar.de/AlcarKonfigurator/produktion_neu/
      кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

      Коментар


        #4
        Е то е ясно, че щироки трябва, но нямаше ли нещо специфично, като офсет на тези джанти и т.н.И има ли някакви минуси слагането на такива джанти?

        Коментар


          #5
          И става дума за слагане на джанти без фланци, т.е. самите джанти да са си такива

          Коментар


            #6
            Колега аз съм с 17’’ , 225/45 са задните 215/45 предните гуми на Купето и не се показват извън калника и за 4 месеца ги изправях 5 пъти , та идеята ми е че ако искаш да стърчат ще е само в твоя вреда като почнем от покачване на разхода до ежемесечно изправяне и тем подобни ремонти по тях. А иначе размерите за Купе са 4х98,ЕТ 40,6 1/2J Но ако все пак държиш на красотата - успех !

            Коментар


              #7
              Хюстън, всичко наред ли е? Заключвам, докато не сме се върнали в каменната ера.

              Коментар

              Working...
              X