Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скоростна кутия - Фиат Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скоростна кутия - Фиат Брава

    Здравейте , имам Фиат Брава 1.8. Забелязъл съм доста необичаен проблем. Като ми загрее колата започват по-трудно да се превключват скортите, и също така при включване на задна скорост се чува дерене, което го няма при студена кола! Някой има ли идея какъв може да е проблема, и как да се разреши ?

    #2
    Re: Скоростна кутия - Фиат Брава

    gmhack написа:
    Здравейте , имам Фиат Брава 1.8. Забелязъл съм доста необичаен проблем. Като ми загрее колата започват по-трудно да се превключват скортите, и също така при включване на задна скорост се чува дерене, което го няма при студена кола! Някой има ли идея какъв можв да е проблема, и как да се разреши ?
    решението е лесно - смяна на маслото на скоростната кутия.TUTELA ZC 75 Synt - е по книгаоколо 10 дни след смяната ще почувстваш разликата - ВАЖНО --> масло се източва при добре загрял ДВГ и скоростна кутия2 литра ще ти рябват (1,7 е по-точно)

    Коментар


      #3
      Re: Скоростна кутия - Фиат Брава

      u_bo написа:
      решението е лесно - смяна на маслото на скоростната кутия.TUTELA ZC 75 Synt - е по книгаоколо 10 дни след смяната ще почувстваш разликата - ВАЖНО масло се сменя при добре загрял ДВГ и скоростна кутия
      Мерси u_bo ще опитам

      Коментар

      Working...
      X