Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос .. ?! Фиат Браво ХГТ.. окачване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос .. ?! Фиат Браво ХГТ.. окачване

    колеги въпроса ми е следния , понеже на ХГТ-то ми прожините са твърди и самото му окачване е твърдо .. и високо .. а искам да я сваля малко .. а не ми се дават пари за червени прожини .. мога ли да отрежя от прожините по една врътка .. и с тази операция .. ще постигна ли желания ефект да слезе с 2 3 праста към земята . ?! )
    ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

    #2
    Аз мога да ти кажа за размера....наскоро разбрах че тия гуми 205/50/15 са с 1см. по високи от 195/50/15....Нищо че и двата размера са на /50 ....тази цифра е в някакво съотношение и със дебелината.Та ако слагаш 205 и искаш да са високи колкото 195,то трябва да вземеш поне 205/45/15 Иначе за размера-май няма да те бърка кой знае колко,че отзад ще са 205.....да се изкажат разбирачите,щото все пак може да става някакъв проблем с abs-а при разлика в размера
    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

    Коментар


      #3
      ами колега те са 50 .. защото са 50 % от 195 а другите са 50 % 205 .. нормално е да има разлика ) то абс .. какво му пречи аз питах .. само за отзад .. да слагам 205 .. а отпред да си карам с 195
      ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

      Коментар


        #4
        колегии кажете дали да режя прожините има ли смисъл .. тя че ще падне ще падне ама ще скапя ли окачването .. ?! това е въпроса >!
        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

        Коментар


          #5
          Ако целта ти е да не можеш да минаваш през "легнали полицаи" и на всяка дупка да трепериш - режи. Все пак, ако наистина си решил, по-добре си намери оригинални спортни пружини. Много от внесените коли са с такива и обикновено хората си ги сменят с нормални, че нашите пътища са само за спорт. Пусни си обява за бартер например, все някой ще се обади.
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #6
            не режи пружините !ще се наиграеш

            Коментар


              #7
              Мисля ,че не можеш да режеш от пружините.В горния си край пружината има стеснен участък ,а в долната изравнителна витка ако мога така да я нарека.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                Мисля ,че не можеш да режеш от пружините.В горния си край пружината има стеснен участък ,а в долната изравнителна витка ако мога така да я нарека.
                Колега може да се изреже от долния край.А като легне пружината вече изрязана няма да има проблем, че я няма изръвнителата витка пружината ще влезе точно там къде се законтря да не мърда.Дано си ме разбрал, че много зле го обясних.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар


                  #9
                  ясно .. може би сте прави .... ще търся някви читави спортни пружини
                  ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                  Коментар

                  Working...
                  X