Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хубав препарат за почистване на пластмасите в купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Само защото бях обещал... Днес си поиграх да изчистя дясната врата (с някакъв препарат за почистване на Джонсън&Джонсън) и след това я минах с препарата по-горе. Първите две снимки (правени с телефона) показват крайния резултат, третата е опит за сравнение преди и след препарата (снимките - от Trace, с неговия апарат), ама нещо с това слънце не се получи реална представа. Според мен, на живо разликата е много по-голяма.Накратко: моето мнение е, че препаратът си струва петте лева!
    Прикачени файлове
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #17
      Я да похваля още един препарат (този не е за почистване, ама мисля, че е много полезен!) :D Днес случайно попаднах в Технополис на ей този препарат на снимката. Флаконите бяха доста прашасали, имам чувството, че стоят отдавна там. Зазяпването в етикета обаче си заслужаваше - с помощта на този препарат за почистване на мърлявини от дзифт и лепило успях ефикасно и без усложнения да изчистя от задното стъкло тлъстите остатъци от една около 25-сантиметрова лепенка. В други теми имаше оплаквания от трудностите с отстраняването на винетки и други подобни - сигурен съм, че този препарат ще им разкаже играта с едно напръскване (е и избърсване де!). Добре, нека са две напръсквания. :P P.S. От същия производител има и други препарати, взех и един за почистване на гадостите, които падат от дърветата и се лепят по колата, ама още не съм го пробвал.
      Прикачени файлове
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #18
        а колеги за пласмасовия капак над клапаните,черен е и искам да го боядисам или да го праскам с такова.

        Коментар

        Working...
        X