Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за светлините

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за светлините

    ЗдравейтеИскам да ви питам как са вашите фарове? В смисъл че моите са много слаби.Добре че са осветени улиците вечер иначе нищо не се вижда. Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Предният фиат които го имах също почти нямаше светлини. Все едно карах на габарити. В момента положението е горе-долу същото. Като карам на баща ми колата( не е фиат) не мога да повярвам какви светлини има...........Аз ли все попадам на такива коли или всички фиати са така?

    #2
    Re: въпрос за светлините

    lubka написа:
    ЗдравейтеИскам да ви питам как са вашите фарове? В смисъл че моите са много слаби.Добре че са осветени улиците вечер иначе нищо не се вижда. Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Предният фиат които го имах също почти нямаше светлини. Все едно карах на габарити. В момента положението е горе-долу същото. Като карам на баща ми колата( не е фиат) не мога да повярвам какви светлини има...........Аз ли все попадам на такива коли или всички фиати са така?
    Ами да ти кажа карам Типо и фаровете са бижу и половина. Да не би да ти работи само единият фар на къси, че и на дълги?

    Коментар


      #3
      и аз от фаровете на темпрата съм супер доволен ,но съм забелязал че колите на които късите светлини са с "лупи" хората не са много доволни от фаровете си , предполагам че дългите са ти ОК, може да пробваш с крушки които са на 55 вата но светят по силно, разрови из форума темата е обсъждана
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Или пък просто да са насочени да светят много надолу...Има ли регулиране на фаровете?
        Единственото сигурно нещо е, че няма нищо сигурно!

        Коментар

        Working...
        X