Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Uno Selecta 1.5

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Uno Selecta 1.5

    Интересувам се дали някой има автомобил Fiat Uno Selecta 1.5 или е чувал нещо за него? Искам да знам нещо повече за него, като например предимства и недостатъци. Ще съм Ви много благодарен ако ми отговорите

    #2
    Колега, изтрих темата ти от другия раздел - надявам се, че ще ме разбереш.
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Re: Fiat Uno Selecta5 15

      toti написа:
      Интересувам се дали някой има автомобил Fiat Uno Selecta5 1500 или е чувал нещо за него? Искам да знам нещо повече за него, като например предимства и недостатъци. Ще съм Ви много благодарен ако ми отговорите
      Май никой във форума няма такова. Май че не е Selecta5 , а "S". Модификацията "Селекта" показва, че Уното е със автоматична скоростна кутия, "S" ако не се лъжа е нивото на оборудване(ел. стъкла, централно и нещо друго). Имам приятел, който преди години караше такава модификация, но 1,1л, 60 к.с. Хич не беше доволен от разхода на бензин. След време нещо му се развали по скоростната кутия и я смени с такава с ръчно превключване, много по-доволен беше. Иначе комбинацията Уно(леко купе)+1,5л двигател е много подходяща

      Коментар


        #4
        И аз съм чувал че Селектата т.е. Фиат Уно с автоматична скоростна кутия не са много сполучливи и поради това не са толкова разпространени и то не само в България а и по света. А двигател 1.5 особено ако ще я караш в града си е направо излишна работа, излишен разход на гориво. Единствения плюс е че дори да е стара вероятността да е с издухан двигател е твърде малка, освен ако не я е карал някой маниак. Съответно ако наистина 5 стане на S . То това е най-ниското ниво на оборудване следва SX и т.н.
        VW Bora Variant 1.6 16V '01

        Коментар


          #5
          Когато си търсих мойто уно мо попадна едно такова в София доколкото си споням невървеше зле, но като попитах собственика колко му е разхода ?????? 10-11л/100км градско , имаики предвид че беше лято- а зимата?. Единствено това ме спря да я взема.Според мен неси заслужава такъв раход за такава кола.

          Коментар

          Working...
          X