Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

??? за джанти на Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ??? за джанти на Пунто МК2

    Здравейте колеги, мисля да взимам лети джанти 15 цола за Пунтото и искам да питам дали ще станат с ЕТ 28, и ако не стават с какво ЕТ трябва да са???Благодаря предварително!!!

    #2
    Колега аз съм с 15-ки джанти стига да са 4/98 ще станат колегите италианци 17-ки слагат ти се притесняваш за 15-ки а какво е това ЕТ борда ли е това?
    www.puntopower.com
    FIAT Punto 1.2 16V Sporting

    Коментар


      #3
      колега и колко кончета е фичо и аз искам 15’ но с моите 60 коня ще сам като мравка в скороста
      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

      Коментар


        #4
        http://www.avtogumi.bg/oscommerce/ad...nto&marka=FIAT
        Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
        Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

        Коментар


          #5
          bboyd написа:
          колега и колко кончета е фичо и аз искам 15’ но с моите 60 коня ще сам като мравка в скороста
          Пунтото е 1.9 JTD, 80 к.с.. Не ме притеснява това че са 15’, притеснява ме че са с ЕТ 28, демек офсета им е 28 при препоръчван такъв от 35 до 37, или друго яче казано притеснява ме да не жулят във веждите.Ако има колеги слагали джанти с такова или близко до това ЕТ на Пунто МК2, моля да кажат как е.

          Коментар

          Working...
          X