Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номер на боята

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Номер на боята

    Здравейте искам да попитам някой знае ли номера на боята на браво сив металик от 99г. дали е еднакъв на всички сиви металици защото искам да си боядисам броните че са одраскани но на багажника кадето пише номера на боята ми е изтъркано и се вижда само "...... STEEL"

    #2
    Сив - Сив (то такова браво май няма, а някои го виждат тоя цвят като зелен)или Сив - Сребрист?
    Peugeot 407 2.0 HDI

    Коментар


      #3
      Да сребрист е моя е грешката просто в талона са го записали сив металик и така го написах по инерция

      Коментар


        #4
        Виждал съм още един нюанс на сивото, със сигурност, по-тъмен от моя, ама дали е сив металик, или сребристо.... В талона ми е сив металик, но според мен си е сребристо сиво металик. Може би това другото което съм вивждал, не е металик. На багжника ми пише " Grigio Steel " има и номер, ама не се сещам кой беше. Дали не беше 641... Ще те излъжа, но утре ще видя.

        Коментар


          #5
          благодаря ще чакам за номера утре ще кача снимки за да се ориентираш дали е еднаква боята за която си говорим

          Коментар


            #6
            Те го моето:
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              #7
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                #8
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  #9
                  точно! 647 - Grigio Steel

                  Коментар


                    #10
                    Ами отиваш с колата в някой фирмен магазин и там имат каталози и мостри на боите.Това са едни картончета с мостра на боята и код от съответния производител.А пък за каталога трябва да кажеш годината на производство и марка и модел.Обаче кода на боята за различните фирми за бои е различен.Например при мен на задната врата пише следното:FIAT - 820/50 т.е. код 820 нюанс 50Обаче след като гледахме мострите на Лазуритсе оказа че съответства на Лазурит код МВ254.50каквото и да значи това.Посъветвай се на място със някой който се занимава с подбор на бои.Дават ти например 50 грама и четчица и се правиш на художник.После отгоре се боядисвало със лак ама това не съм го правил.Боята се разрежда с вода. Казаха ми че може да се съхранява 1 година.
                    Bravo 1.6 / 16

                    Коментар

                    Working...
                    X