Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    tony__ написа:
    Значи измерих налягането на горивото в системата и то е 1.3 бара или както там се води в компютъра няма никакви грешки и показва че колата е наред та ако имате някакви идея с радост ще ги чуя благодаря
    Налягането е в нормите, но е трябвало да го измерите с вакуума и без! Не знам, обаче дали майстора е обьрнал внимание на дебита на помпата и остатьчното налягане след спиране на мотора! Казваш, че проблема се появява понякога, а когато правихте замерването имаше ли прекьсване?Все-пак приемам, че около налягането на горивото нещата са ОК.Друго което не може да тества компютьра е запалителната система! Проверете най-вече бубината, понеже често прави вьтрешно окьсяване! Ако няма мотор тестер, то в момент на прекьсване пробвайте с изваждането на кабелите на всеки цилиндьр поотделно!Успех!

    Коментар


      #17
      hit-ko написа:
      Налягането е в нормите, но е трябвало да го измерите с вакуума и без! Не знам, обаче дали майстора е обьрнал внимание на дебита на помпата и остатьчното налягане след спиране на мотора! Казваш, че проблема се появява понякога, а когато правихте замерването имаше ли прекьсване?Все-пак приемам, че около налягането на горивото нещата са ОК.Друго което не може да тества компютьра е запалителната система! Проверете най-вече бубината, понеже често прави вьтрешно окьсяване! Ако няма мотор тестер, то в момент на прекьсване пробвайте с изваждането на кабелите на всеки цилиндьр поотделно!Успех!
      Значи първо благодаря за отговора по време на меренето колата не го направи този проблем когато ходих да мериме налягането маистора не погледна друго освен компютъра дали няма грешки но предния път когато ходих при него преди 10-ина дни каза че всичко е погледнал и е наред но все пак за петък си запазих час във Вантотреид видях тука че има доста добри изказвеания за тях та ще отида да видя и те какво ще кажат и ще напиша пак


      Best Regards
      Fiat Brava 1.4 SX 12v

      Коментар


        #18
        Колега, да кажеш какво стана в крайна сметка? И на мен днес много гадно ми придърпваше на втора, че дори изгасна един път. Миналата седмица смених свещите, заредили съм 20л на OMV. И на мен съмненията са ми в бубината, но все пак кажи разбра ли се какъв е проблема.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар

        Working...
        X