Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ангренажен ремък браво 1.6 103к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ангренажен ремък браво 1.6 103к.с.

    Възможно ли е при нормален разход да се съмнявам за незацепен ангренажен ремък? Разхода ми на газ с обикновен изпарител + емулатор е 8 извънградско и 12, 13 градско.А съмненията са ми че няма мощтност след 3500 4000 и нататък умира и на газ и на бензин.
    Bravo HGT 2.0 20V

    #2
    Не си вкарвай некви филми е братле :D.При мен е същата ситуация (същия мотор + обикновен изпарител),само дето след 3000 об/мин почва адското вървене

    Коментар


      #3
      Sash0 написа:
      Не си вкарвай некви филми е братле :D.При мен е същата ситуация (същия мотор + обикновен изпарител),само дето след 3000 об/мин почва адското вървене
      ae колега ти прочете ли въпроса ми?
      Bravo HGT 2.0 20V

      Коментар


        #4
        определено не го е прочел има нещо което не е точно както трябва защото дори и на газ след 4000об./мин.трябва да е резачка
        Marea Wekeend 1999 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Опа,забравил съм да напиша че разхода е същия Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 ,а от неправилно зацепен ремък каква е вероятността само след 3500 об да няма мощност?Моя беше неправилно зацепен като я взех и при обслужването майстора каза,че не бил както трябва,обаче след като го направи ситуацията остана същата.

          Коментар

          Working...
          X