Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава - кажете нещо повече...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава - кажете нещо повече...

    Здравейте колеги!Може ли някой от вас да ми каже нещо повече за Фиат Брава!Карам Типо и съм се навил да го сменям с нещо по-добро и по-ново, но да е обичаната марка Фиат.Бравата ми харесва много.Затова бих искал да споделите свойте впечатления от този автомобил.Знам, че доста "невежи" биха казали защо ще си взимам Фиат, но аз държа на тази марка.Моят девиз е - "КУПИ СИ ФИАТ ЗА ДА НЕ ТЕ Е ЯД"!!!!!!Така, че ще съм много благодарен ако някой ми изястни нещата!Ето какво ме интересува :1.Кой двигател(бензинов) е най-подходящ за купето и разбирасе най-здрав и икономичен!2.Би ли бил добра алтернатива дизелов двигател, не от към разхода, а от към поддръжката и паленето зимата!!!3.Лесна ли е за поддръжка, в смисъл скъпи ли са й частите и чупи ли се много!!!4.Има ли добра возия(още не съм се карал Брава)!5.И не на последно място доволни ли сте от своята Брава !!!Много ще съм благодарен на всеки, който ми отговори на въпросите!!! :D :D :D
    Fiat Grande Punto

    #2
    Re: Брава - кажете нещо повече...

    pifakiz написа:
    Здравейте колеги!Може ли някой от вас да ми каже нещо повече за Фиат Брава!Карам Типо и съм се навил да го сменям с нещо по-добро и по-ново, но да е обичаната марка Фиат.Бравата ми харесва много.Затова бих искал да споделите свойте впечатления от този автомобил.Знам, че доста "невежи" биха казали защо ще си взимам Фиат, но аз държа на тази марка.Моят девиз е - "КУПИ СИ ФИАТ ЗА ДА НЕ ТЕ Е ЯД"!!!!!!Така, че ще съм много благодарен ако някой ми изястни нещата!Ето какво ме интересува :1.Кой двигател(бензинов) е най-подходящ за купето и разбирасе най-здрав и икономичен!2.Би ли бил добра алтернатива дизелов двигател, не от към разхода, а от към поддръжката и паленето зимата!!!3.Лесна ли е за поддръжка, в смисъл скъпи ли са й частите и чупи ли се много!!!4.Има ли добра возия(още не съм се карал Брава)!5.И не на последно място доволни ли сте от своята Брава !!!Много ще съм благодарен на всеки, който ми отговори на въпросите!!! :D :D :D
    1 - Зависи какво търсиш. Оптималния е 1.6 16 V, но от финансова алтернатива -1.2 или 1.4. При тях данъка е двойно по - нисък, а 1.4 се газифицира супер лесно с обикновенна уредба. За 1.6 това става само на по-старите версии, които не са с пластмасови колектори.2 - 100 % Предния пост.3 - Лесна е. Частите са малко по-скъпи от Типо, но ако си гледаш колата гарантирано няма да имаш ядове.4 - Страхотна. Всичко което е казал колегата от предния пост, като ширината и комфорта в купето са несравними с тези от същия клас на другите марки.5. - Аз я имам от 4 месеца и съм много доволен. И още нещо - ако имаш финансовата възможност да си вземеш по-нова (след фейслифта) - горещо ти го препоръчвам.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Аз имам 1.6 16 вече десет години. Никакви сериозни проблеми не съм имал с него с изключение на такива, които съм си създал сам . Преди месец си купих бусче, но Фиата няма да го продавам просто си ме кефи. Сега си го тунинговам външно, а по нататък ще помисля и по двигателя. На мен Фиата ми се превърна в хоби (колкото и да е недоволна жена ми)
      Почиствам пътни знаци.

      Коментар

      Working...
      X