Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се свалят лайсните на вратите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се свалят лайсните на вратите?

    Някои знае ли как се свалят тези лайсни на варатите дето са подчертани с червено?
    Прикачени файлове
    Bravo HGT 2.0 20V

    #2
    Залепени са с двойнолепяща лепенка.Подхващаш я от единия край и с макетно ножче режеш лепенката.Не огъвай лайсната.защото после няма изправяне - максимално права я придържай.

    Коментар


      #3
      А после как да я сложа обратно?Продават ли се такива двойно залепващи лепеки някаде?
      Bravo HGT 2.0 20V

      Коментар


        #4
        Продават се да.Има ги в много магазини за строителни материали,автобояджийски магазини и др.ДА те предупредя че кофти се чисти пущината - коресилин,парцал и много търкане.

        Коментар


          #5
          пробвах с корселин въобще не се маха аз понеже пастирах колата и тея лаисни не сам ги пазил и сега за едни замацани с бяло такова от пастата и искам да ги смакна и да ги боядисам понеже с корселин не става да се изтрие!!
          Bravo HGT 2.0 20V

          Коментар


            #6
            vintiliran написа:
            пробвах с корселин въобще не се маха аз понеже пастирах колата и тея лаисни не сам ги пазил и сега за едни замацани с бяло такова от пастата и искам да ги смакна и да ги боядисам понеже с корселин не става да се изтрие!!
            И затова ще ги боядисваш!?По добре ги изчисти без да ги свляш,знам че ще падне търкане,да ги беше закнижил преди да пастираш.
            Фиат Брава 1.4 12V 1998г

            Коментар


              #7
              За това на пазара има хартиено тиксо...

              Коментар


                #8
                мисълта ми беше,че двойнолепещото тиксо се сваля с коресилин,а лайсните като ги свалиш почисти ги леко пак с коресилин и ги пръсни с един спрей черен мат и си перфектен.Само да нямат надялкано някъде че е мн грозно.МОже да ги пръснеш и направо на колата но трябва доста добре да облепиш около тях.

                Коментар


                  #9
                  Благодаря ви колеги.Не знаех че ще има такива поражения от пастата и затова сега трябва да си нося последствията!!!!
                  Bravo HGT 2.0 20V

                  Коментар

                  Working...
                  X