Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форсиране на двигателя при палене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Форсиране на двигателя при палене

    От няколко дена при палене двигателя се форсира до към 2700-3000 оборота за около 5 секунди,след това падат и се стабилизират като за студен двигател през зимата-1200-1300.Не вярвам да е само от студа,щото миналата и по-миналата година пак имаше адски студове,ама си палеше нормално.Освен това декември т.г. също беше студено...Тази година си сложих газ-да не би от това да е причината нещо?Паля само на бензин!
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    #2
    с електронен смукач си нали?може да е от това, проблема се решава като отидеш на майстор и дадеш некой лев да ти сложат смукач

    Коментар


      #3
      ThE_PuNiSHeR написа:
      с електронен смукач си нали?може да е от това, проблема се решава като отидеш на майстор и дадеш некой лев да ти сложат смукач
      Имаш в предвид да ми сложат ръчен или да ми сменят стария?
      Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        При този модел е електродвигателче, което директно върти дроселовата клапа. Проблема е или в температурния датчик или в самото двигателче.
        Ясно!Мерси!
        Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

        Коментар


          #5
          И при мен така прави, но не съм се сетил, че това може да е проблем... Уф, нещо тая кола...
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            Значи, само ресетнах компа и нещата се оправиха...ясно е вече ,че дори с емулатор(без него пък още по-лошо,щото неще изобщо да пали) с течение на времето на компа постепенно си се трупат грешки,като се кара на газ!Вече се замислям дали да не си сложа едно ключе или нещо друго ,което да ми спира тока само към компа,щото вече ми омръзна само да развивам и завивам клеми,а пък и ми се губят настройките на cd-то и часовника!
            Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

            Коментар

            Working...
            X