Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спукан картер Браво трябва ми спешно съвет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спукан картер Браво трябва ми спешно съвет

    Картера ми се спука тази нощ. Трябва ми спешно да го оправя. Дайте ми съвет къде да отида за демонтаж и лепене днес. Спукан е на място където се вижда и може да се залепи и без демонтаж което за мен е идеално. Дайте ми номер на сервиз и или на някой добър майстор.

    #2
    Re: Спукан картер Браво трябва ми спешно съвет

    mitkomar написа:
    Картера ми се спука тази нощ. Трябва ми спешно да го оправя. Дайте ми съвет къде да отида за демонтаж и лепене днес. Спукан е на място където се вижда и може да се залепи и без демонтаж което за мен е идеално. Дайте ми номер на сервиз и или на някой добър майстор.
    От кой град си та да знае човек къде да те праща. Оправи си профила. Ако си от София може да има в гаража на 12-80 на земляне близо до италианеца. Там ми направиха нов радиатор за стария фиат. Може и картери да лепят. Провери
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    Коментар


      #3
      Според мен не рискуваи да го лепиш на място.По добре го свали,почисти го и го занеси някъде на добър майстор да го завари.Много по-здраво ще стане и ще си спокоен.Няма да ти вземат повече от 20-25 лв.
      COUPE 1.8 16V
      Volvo XC90 T6

      Коментар


        #4
        Патил съм същото е не на Темпрата ... Огледай колко голям е удъра, ако е малък вероятността да си засегнал помпата е малка, но ако искаш да си 100% сигурен сваляне е проблема .. незнам как е при твоя двигател - но както и де е свалянето не е трудно. Приготви си след това нова гарнитура - задължително, силикон - устойчив на висока температура - за намазване на гарнитурата и литър масло минимум за доливане. Ако е на удобно място - заварка ще свърши работа - но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО повърхността и пукнатината много добре почистени иначе шуплите са неизбежни, а такова изчистване не е възможно поне аз и майстора - заварчик не успяхме да го направим. Следователно търси едното от двете лепила - едното е на локтайт - двукомпонентна смед - една малка и една голяма туба - нямам спомен как се казваше, но пишеше на опаковката че лепи и върху мръсни и мазни повърхности, а другото е марка сън-фикс /SUN-FIX/ - немско - два компонента - жълт и син пластелиноподобни смесват се 1/1 и се образува сле добро смесване естествено - зелен цвят - лепи също на мръсно и мазно ... УспехиПоздравиИвайло
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар

        Working...
        X