Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бавно вдигане и сваляне на ел. стъклата на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бавно вдигане и сваляне на ел. стъклата на Браво

    Сигурно е писано по тази тема, но при мен незнам защо много бавно се свалят и още по-бавно се вдигатстъклата.Можели някакъв съвет какво да направя, пробелма в машинките ли е? смазах ги но никакъв резултат.Когато са вдигнати ако се опитам да ги вдигна още и ако съм пуснал късите светлини премигва леко.Незнам дали има връска освен че използват един и същ консуматор.Мерси

    #2
    и мойте са така, мисля че е от студа, зимата са така, лятото по-добре работят, няква недомислица са, на баща ми ситорена няма проблеми на -10 отваряш затваряш стъкла....
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      ivo098 написа:
      и мойте са така, мисля че е от студа, зимата са така, лятото по-добре работят, няква недомислица са, на баща ми ситорена няма проблеми на -10 отваряш затваряш стъкла....
      Лошото е че лятото много не се променя бързината (

      Коментар


        #4
        Абе май са си така направени.Скоро коментирахме с един колега - той има Ксантия и при него 2 пъти по-бързо е и в двете посоки.Може би ако позачистим моторчетата ще се забърза, но мисля, че просто са си направени по-бавни от ситроените...
        Fiat Bravo GT -> дзверчето

        Коментар


          #5
          нови машинки, а ако започнат да щракат още по-зле става

          Коментар


            #6
            Същата работа и при мен колеги, 2 дена я оставих в гаража без да я паля и без да я изкарвам и дясното предно стъкло отказа, когато иска се сваля .... от студа е, когато я карам няма никакви проблеми .... аз така или иначе съм я почнал моята основно да я оправям, така че ще го сменям и това .... изглежда си има някакви специфични проблеми за Brava ...

            Коментар


              #7
              testor написа:
              .... изглежда си има някакви специфични проблеми за Brava ...
              Че коя е тая кола дето си няма такива???По въпроса - с времето се натрупва толкова прах и мърсотия по разни места на колата, че чак да му е чудно на човек как работят някои от детайлите. Едно почистване прави чудеса...
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #8
                Кората има ли някъква спец техника на сваляне или дарпаш като хамал и тя излиза ???

                Коментар


                  #9
                  gdd55 написа:
                  Кората има ли някъква спец техника на сваляне или дарпаш като хамал и тя излиза ???
                  Бях пуснал тема за смяната на дръжките - там подробно бях описал как се маха коратаhttp://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...E1%F0%E0%E2%E0
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #10
                    zgabrovski написа:
                    gdd55 написа:
                    Кората има ли някъква спец техника на сваляне или дарпаш като хамал и тя излиза ???
                    Бях пуснал тема за смяната на дръжките - там подробно бях описал как се маха коратаhttp://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...E1%F0%E0%E2%E0
                    мерси колега, много полезна тема! иначе и мойте стъкла са точно като ваште.. а не трябва да е така!
                    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Бавно вдигане и сваляне на ел. стъклата на Браво

                      handel написа:
                      Сигурно е писано по тази тема, но при мен незнам защо много бавно се свалят и още по-бавно се вдигатстъклата.Можели някакъв съвет какво да направя, пробелма в машинките ли е? смазах ги но никакъв резултат.Когато са вдигнати ако се опитам да ги вдигна още и ако съм пуснал късите светлини премигва леко.Незнам дали има връска освен че използват един и същ консуматор.Мерси
                      Значи временно за през зимата можеш да оправиш нещата,като намажеш улеите по които се движи стъклото с по-трудно изсъхваща и прозрачна грес.Ефекта е много добър,особено ако греста е качествена.
                      Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

                      Коментар


                        #12
                        Dudulia

                        Nai-dobre e silikonova gres.Ne znam kade moje da se nameri v BG podobno nesto,no inache e strahotna!Най-добре е силиконова грес. Не знам къде може да се намери в БГ подобно нещо, но иначе е страхотнаМодифицирано от Митко 21.1.2006 22:52
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар

                        Working...
                        X