Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за смяна ли е съединителят ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за смяна ли е съединителят ???

    Здравеите, имам следният проблем,вкючването на 1-ва или задна е малко труднио,но понякога си влизат савсем меко и лесно, та се питам това дали е от маслото на скоросната кутия или е съединителят? Някои може ли да ми каже какво е и какъв е начина за разрешаването на този проблем

    #2
    Re: за смяна ли е съединителят ???

    iliyn написа:
    Здравеите, имам следният проблем,вкючването на 1-ва или задна е малко труднио,но понякога си влизат савсем меко и лесно, та се питам това дали е от маслото на скоросната кутия или е съединителят? Някои може ли да ми каже какво е и какъв е начина за разрешаването на този проблем
    Провери как е маслото на скоростите, може да е намаляло. Не е съединител, там симптомите са други.
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    Коментар


      #3
      Отначало предавките влизат малко по-трудно, после постепенно започват все по-трудни и по-трудно. И един прекрасен ден влизаш в колата и изобщо не можеш да ги включиш, а педалът го чувстваш по различен начин. После сменяш съединителя и всичко се оправя При мен поне беше така с Пунтото преди години. Но може случаят ти да е различен, не знам.
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        gantcho написа:
        Отначало предавките влизат малко по-трудно, после постепенно започват все по-трудни и по-трудно. И един прекрасен ден влизаш в колата и изобщо не можеш да ги включиш, а педалът го чувстваш по различен начин. После сменяш съединителя и всичко се оправя При мен поне беше така с Пунтото преди години. Но може случаят ти да е различен, не знам.
        Нека да добавя , че и трака преди да го смениш :D
        Grande Punto 1.3 75 hp
        Croma 1.9 Multijet 150 hp

        Коментар


          #5
          Kолеги препорачвате ми да погледна маслото на с.кутия понеже сам вземал тази колица от около 1 мессец аз мисля, че ще е по-добре да го сменя направо ако е така бихте ли ми казали някаква марака и количество? и едно мако по-обстоино упатване за смяната като например, че има две пропки ената е отдолу за източване на маслото, а другата каде се намира ???

          Коментар


            #6
            Съиденител.....

            Коментар


              #7
              iliyn написа:
              Kолеги препорачвате ми да погледна маслото на с.кутия понеже сам вземал тази колица от около 1 мессец аз мисля, че ще е по-добре да го сменя направо ако е така бихте ли ми казали някаква марака и количество? и едно мако по-обстоино упатване за смяната като например, че има две пропки ената е отдолу за източване на маслото, а другата каде се намира ???
              Маслото ТУТЕЛА синтетика 75-90 Пробката за скоростната кутия са при лявото колело има 2 една за точене отдолу и една за проверка и наливане, намират на скорстната кутия.
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                другата е като застанеш срещу автомобила по средата на скоростната кутия, трябва да е пластмасово болче с бял цвят. но маслото си го смени нищо не рискуваш.
                FIAT Bravo 1.4 12v

                Коментар


                  #9
                  колеги благодаря ви много за тази информация :D

                  Коментар


                    #10
                    колеги само за информациа вземах 2л. ,,castrol’’ смених го ,но ништо заа съжеление колкото и да неискам това си е съединител

                    Коментар

                    Working...
                    X