Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

скоростен лост - скоростна кутия?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    скоростен лост - скоростна кутия?

    Някой знае ли дали се продават ремонтни комплекти за щангите ( не знам точното им наименование) които свързват механизма на скоростния лост и механизма на скоростната кутия? Накрая на всяка щанга има ябълковидна сглобка, а вложките в сгобките като се износят дали могат да се сменят с нови такива.Колата е Купе.
    Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

    #2
    за уно съм купувал,100%ще има и за купе ама ако не са съвместими с друг модел може би трудно ще ги намериш
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Re: скоростен лост - скоростна кутия?

      emopeev написа:
      Някой знае ли дали се продават ремонтни комплекти за щангите ( не знам точното им наименование) които свързват механизма на скоростния лост и механизма на скоростната кутия? Накрая на всяка щанга има ябълковидна сглобка, а вложките в сгобките като се износят дали могат да се сменят с нови такива.Колата е Купе.
      За Купе, такива комплекти няма, щангите са неразглобяеми и са комплект с ябьлковидните врьзки! Има само втулки за самия лост, но те много рядко се износват!

      Коментар


        #4
        А колко струват целия комплект щанги?Днес като сменях носача ги рабутах и ми се видяха нещо тип "хлопащи". / хит-ко /Проверих от любопитство амортисьорите на шок тестера - много твърди тип "спортен" и някаква странна графика накрая се появи.да питам и нещо друго: при смяната на амортисьорите сложих един лагер Бърт и сега много скърца със какво да го смажа?
        Fiat Coupe 2.0 16v Cadamuro, Fiat Stilo

        Коментар

        Working...
        X