Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 1,1-14л/100км???????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    donnna написа:
    P.S. като си наливате или ви наливат 20 литра на бензиностанцията всъщност 20 литра ли са???????????как си го мерите - с мензурката или бурканче.... мамка им бензинджии.... още ги помня онези мазни и дебели лелки на петролските бензиностанции по татово време... дето се искаше връзки и връзки да се уредиш на такова място....за да сипват по 22 литра в колите вместо 20 да бе да
    Според мен това е отживелица отнасяща се допреди години когато всеки пълнеше в некви бензиностанцийки...в днешно време никои от SHELL,OMV,LUK, или някоя друга фирма с тези мащаби няма да седне да бърника по броячите на колонките за да пържи потребителите!
    FIAT Punto ELX 1.2 75

    Коментар


      #47
      ми що тогава винаги ми прави разлика в разхода когато зареждам на бензиностанции / правя го точно на тези големите вериги бензиностанции / и когато си пълня резервоара на домашната бензиностанция с туба двайсетлитровка????при 1 и същ маршрут всеки ден...........
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #48
        Сигурен ли си И колко ти е разликата?
        FIAT Punto ELX 1.2 75

        Коментар


          #49
          ами около 0.3 на 100
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #50
            Уното ми дава 8 , 8.5 l/100 км градско (София) Като го взех и докато му се нарадвам го понастъпвах и ми стигаше към 10-11 , смених въздушния и горивния филтър и ми даде 7.2 градско като сменям предавките до 2000-2500 rpm максимум.Да обаче в повечето места в София неможеш да я галиш газта и от време на време трябва да я понатиснеш. Та нормало каране 8, 8.5 , извънградско при 130 км/ч 6 литра(към Пловдив) Лично аз съм доволен от разхода като се има на предвид че мотора е 1300 см3 със турбинка .
            Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
            IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
            1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
            2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

            Коментар


              #51
              donnna написа:
              ами около 0.3 на 100
              Ми щом си сигурен в тази разлика ....просто незнам ....може и да си прав!
              FIAT Punto ELX 1.2 75

              Коментар


                #52
                А дали според вас е нормално за Пунто елх 1.2 75коня с махнат катализатор да дава градско без никакво настъпване 10 на 100
                FIAT Punto ELX 1.2 75

                Коментар


                  #53
                  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се провери ТЕРМОСТАТА !!!аз когато си купих Пунтото (1.6 Спортинг) ми харчеше 14 но когато му смених филтри и тн и скапалият се термостат до ден днешен ми харчи около 8-9 градско...ама пак ми е много
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар


                    #54
                    тъй тъй...и свещите виж, откога не си ги сменял????
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #55
                      Мерси за отговорите но скоро заминавам за море и мился да се захвана с тия неща като се върна.
                      FIAT Punto ELX 1.2 75

                      Коментар

                      Working...
                      X