Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бравото ми се е спънало

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    бравото ми се е спънало

    здравейте колеги писх и преди по тази тема,че колата не върви след2500 оборота но след два рестарта на компютъра се оправи до някъде.Ходи до сервиза на bosh казаха ми че няма проблеми но ми се струва че има нещо запушено.така е ина бензин и на газ.някои да е имал такъв проблем?ако е имал молв да ме посъве

    #2
    Re: бравото ми се е спънало

    никсън написа:
    здравейте колеги писх и преди по тази тема,че колата не върви след2500 оборота но след два рестарта на компютъра се оправи до някъде.Ходи до сервиза на bosh казаха ми че няма проблеми но ми се струва че има нещо запушено.така е ина бензин и на газ.някои да е имал такъв проблем?ако е имал молв да ме посъветва.
    Скоро да си сменял ремъци???
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      Въздушният филтър нов ли ти е?
      BRAVA 1,4 12V
      Nissan Navara

      Коментар


        #4
        Re: бравото ми се е спънало

        никсън написа:
        здравейте колеги писх и преди по тази тема,че колата не върви след2500 оборота но след два рестарта на компютъра се оправи до някъде.Ходи до сервиза на bosh казаха ми че няма проблеми но ми се струва че има нещо запушено.така е ина бензин и на газ.някои да е имал такъв проблем?ако е имал молв да ме посъве
        Компютъра не отчита ли някаква грешка? Пробвал ли си с някакви добавки?

        Коментар


          #5
          Аз имах същия на кордобата свещи сменях филтри сменях инджекциона давах за почистване добавки слагах ма диагностики ходих един орталак пари и нищо.Колата уй си е вси4ко наред апак е спаната.Итака като тебе като откача акумолатора и се оправяше направо ставаше ненормална и после пак батак.Указа се 4е ламбда сондата ми е заминала смених я голяма бегачка стана и след един месец пак същата работа е тогава вече дигнах ръце апак и бензиновата ми помпа е чистонова защото старата сгъна.И се оказа в крайна сметка че като обарна колата гас бензин или обратно и се спава и край.Затова всеки път преди да ходя на гонки откачам акумолатора паля я на бензин отивам на гонките там карам само на бензин никво обрашане и като си ходя обращам на мизерната гас и се пребирам.Само да ти вметна че ламда сондата за да се провери се сваля и се закача на спец уред и аз не ги разбирам там ама е добре първо от там да започнеш ако разбира се си проверил елементарните работи като филтри

          Коментар

          Working...
          X