Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.6 16 клапана скоростна кутия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами аз бях проверявал моето масло и всичко си беше ок. Иначе самите скоростите влизат невероятно добре ( по добре от служебното ми 307), но на 4 и 5- та започват своята песен. Ами ще правя ремонт то се е видяло и ще сменям масло. Докато стане обаче време за ремонта и карам така виещите ми скорости - много ли ще увредя елементите около проблеминте лагери?
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    Коментар


      #17
      dvoinikat написа:
      Ами аз бях проверявал моето масло и всичко си беше ок. Иначе самите скоростите влизат невероятно добре ( по добре от служебното ми 307), но на 4 и 5- та започват своята песен. Ами ще правя ремонт то се е видяло и ще сменям масло. Докато стане обаче време за ремонта и карам така виещите ми скорости - много ли ще увредя елементите около проблеминте лагери?
      Колега,твоите лагери са вече проблемни.Виенето ти на 4 и5-та е от лагера,който се намира точно по средата между двете зъбни колела на 4 и 5-та.Когато натовариш зъбните колела с върт.момент,тогава се товари този лагер и вие.Не ти трябва втора употреба.Смени всички лагери и семеринги по ск.кутия и си ОК.Но имаш голям проблем:да намериш точния майстор.

      Коментар


        #18
        Хм. Явно скоростната кутия въобще не е шега работа. Май ще пускам втора тема със заглавие " кой майстор - ремонт на скоростна кутия"Благодаря ти Stefan Hadjov
        Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

        Коментар


          #19
          Здравеите аз си ремонтирах скороста кутиянее шега работа присъствах на разглобяването и сглобяването има 2 -3 неща и ако се объркат става лошо.цената е 300 лв.но знаеш че всичко ще тие наред слад това.

          Коментар

          Working...
          X