Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик за бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчик за бензин

    Колата ми - Фиат Типо напоследък харчи много бензин 16-18л/ 100kм градско, а е 1.6.Ходих на сервиз и ми казаха че най-вероятно някакъв датчик за бензина да се е развалил, а от него зависело разхода на гориво.Чували ли сте подобен случай?Дали може това да е причината за разхода?

    #2
    Re: Датчик за бензин

    Nata_li написа:
    Колата ми - Фиат Типо напоследък харчи много бензин 16-18л/ 100kм градско, а е 1.6.Ходих на сервиз и ми казаха че най-вероятно някакъв датчик за бензина да се е развалил, а от него зависело разхода на гориво.Чували ли сте подобен случай?Дали може това да е причината за разхода?
    Няма такьв датчик за гориво от който да зависи разхода! Друг датчик може да е... за температура, например!

    Коментар


      #3
      Re: Датчик за бензин

      Nata_li написа:
      Колата ми - Фиат Типо напоследък харчи много бензин 16-18л/ 100kм градско, а е 1.6.Ходих на сервиз и ми казаха че най-вероятно някакъв датчик за бензина да се е развалил, а от него зависело разхода на гориво.Чували ли сте подобен случай?Дали може това да е причината за разхода?
      ами в момента се сещам за две причини първата е прецакана ламбда сонда втората е датчика за бензина в резервоара да те лъже и ти да си мислиш че гори много а всъщност да не е така напълни резервоара до горе карай малко така и после допълни, така е най точно
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Дали не става дума за термостат ?
        Fiat Bravo GT -> дзверчето

        Коментар


          #5
          А може ли да ми препоръчате някой сервиз за диагностикачета във форума че повечето не са доволни от Итал сервиз, Вантотреъд са със записване и чак др седмица става...

          Коментар

          Working...
          X