Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да направя диагностика? Kолата е без номера!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да направя диагностика? Kолата е без номера!

    Здравейте пак.Вече писах, че съм решил да си взимам една брава 1.4/12. Доста хубави неща прочетох във форума за Вантотрейд... проблемът е че не мога да я закарам до тях за диагностика, защото няма номера.Какво ще препоръчате? Предполагам, че ако извикам майстор на място няма да може да каже много?!10х

    #2
    Re: Къде да направя диагностика? Kолата е без номера!

    estrata написа:
    Здравейте пак.Вече писах, че съм решил да си взимам една брава 1.4/12. Доста хубави неща прочетох във форума за Вантотрейд... проблемът е че не мога да я закарам до тях за диагностика, защото няма номера.Какво ще препоръчате? Предполагам, че ако извикам майстор на място няма да може да каже много?!10х
    Ами можеш да си извикаш майстор да ти погледне сьстоянието на гьрбиците на разпределителния вал и да чуе работата на мотора! Останалото се прави!

    Коментар


      #3
      Изрядните продавачи взимат на колите си временни номера. Една от причините да не се прави това е за да не се кара колата в специализирани за преглед места. Майстор да погледне колата на място е доста компромисно решение. Може да вземеш под наем кола с колесар, или от тези камиончета... не знам как се казват, които имат на гърба си платформа за кола. Виждал съм така да се транспортират коли без номера, но мисля, че ще ти излезе скъпичко...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        намери приятел който уж да те дърпа в смисъл вързва те с въжето а ти си караш след него аз така закарах мойта след съвет с полицай
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Би трябвало автосалона да ти осигури платформа на прилична цена (около 20лв поне при мен беше така), ако това е невъзможно както предлага stef я вържи с едно въже и я задърпайте до сервиза, защото хванат ли те да караш без номера разправиите са страшни и полицаите искат пари все едно са те хванали с 1,5 алкохол :D
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар

          Working...
          X