Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не могат да "изчистят" грешките на Браво - то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не могат да "изчистят" грешките на Браво - то

    Днес ходих да ми изчистят "грешките" на Бравото 1.8GT, натрупани от факта че смених термостата и сега като си загрее колата в нормалните граници започва да работи не равномерно на празен ход.Мени оборотите непрекъснато от 900 на 750.Затова отивам аз, закачат я на един лаптоп, а тя не допука никаква намеса в компютъра й.Човекът нищо не успя да направи, защото изобщо не достигна до нея,имала някаква защита?Да ви се е случвало нещо подобно или да знаете защо стана така?Браво 1.8GT 1996г.
    Bravo 1.8 16V GT

    #2
    Re: Не могат да "изчистят" грешките на Браво - то

    ToHu написа:
    Днес ходих да ми изчистят "грешките" на Бравото 1.8GT, натрупани от факта че смених термостата и сега като си загрее колата в нормалните граници започва да работи не равномерно на празен ход.Мени оборотите непрекъснато от 900 на 750.Затова отивам аз, закачат я на един лаптоп, а тя не допука никаква намеса в компютъра й.Човекът нищо не успя да направи, защото изобщо не достигна до нея,имала някаква защита?Да ви се е случвало нещо подобно или да знаете защо стана така?Браво 1.8GT 1996г.
    може би не е използвал софтуер за твоя двг но не съм сигурен , а между другото съмнява ме от смяната на термостата да е натрупала грешки нещо друго ще да е
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      и аз сменях термостата на мойто GT и не натрупа грешки, другаде трябва да е причината..
      ex Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        Re: Не могат да "изчистят" грешките на Браво - то

        ToHu написа:
        Днес ходих да ми изчистят "грешките" на Бравото 1.8GT, натрупани от факта че смених термостата и сега като си загрее колата в нормалните граници започва да работи не равномерно на празен ход.Мени оборотите непрекъснато от 900 на 750.Затова отивам аз, закачат я на един лаптоп, а тя не допука никаква намеса в компютъра й.Човекът нищо не успя да направи, защото изобщо не достигна до нея,имала някаква защита?Да ви се е случвало нещо подобно или да знаете защо стана така?Браво 1.8GT 1996г.
        Ами системата е HITACHI и сигурно я е обикалял като голям камьк! Работата е там, че не всеки скенер има софтуер за тази система!От смяната на термостата не могат да се натрупат грешки, но промяната на работната температура е довела до показването на проблем, който преди на ниска темп. не си забелязвал! Така,че вьв всички случаи ти се налага тестване!

        Коментар


          #5
          Къде да отида да ми направят диагностиката?Съвети???
          Bravo 1.8 16V GT

          Коментар


            #6
            ToHu написа:
            Къде да отида да ми направят диагностиката?Съвети???
            Вантотрейд Адрес: бул.Самоковско шосе 99тел: 02/ 76 34 52, 975 35 09
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Браво-1,8

              Иди при Явор с Ланчата. Потърси го в нашия форум под нейма-шефа. Те с брат му имат сервиз в Драгалевци само за италиански коли. Аз само там си водя колата, моята е Браво-1,8, сменях термостат преди година и категорично не е от него твоят проблем. Успех Д-р Бари

              Коментар


                #8
                Благодаря ви на всички за съветите :P
                Bravo 1.8 16V GT

                Коментар

                Working...
                X