Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ,каква марка е тази кола ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Никой от изброените не отговаря на модела който сам дала на снимката някой друг да знае ? марка и модел?

    Коментар


      #17
      Колежке, според мен има някаква линия на Смарт ама не съм сигурен

      Коментар


        #18
        мъник

        daniela_fiat126 написа:
        Никой от изброените не отговаря на модела който сам дала на снимката някой друг да знае ? марка и модел?
        Що не се откажеш колежке,има толкова масови мъници,ако ти се наложи мещо да сменяш не знам как ще се оправяш с този уникат
        Marea HLX 147ps

        Коментар


          #19
          Трудно ще се откажеЖените си харесват коли по външен вид, недейте да и убивате мерака може и да е трудно но не е невъзможно да се намери.Успех колежке дано го намериш в бг.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #20
            infineon написа:
            Трудно ще се откажеЖените си харесват коли по външен вид, недейте да и убивате мерака може и да е трудно но не е невъзможно да се намери.Успех колежке дано го намериш в бг.
            Може,ама не вярвам Кой луд търговец ще внесе такава кола?Къде да търси измежду 3 милиона потенциални купувачи точно единственият?А и какъв ли цирк ще бъде в КАТ при регистрирането
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #21
              Стига сте говорили гпупости Смарт било ... Дадох клипчета какво е мисля че е достатъчно.Разликата от е че това на колежката има джанти малко хубава боичка .... Може неиното да е Evolution кои знае
              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

              Коментар


                #22
                gelew написа:
                Стига сте говорили гпупости Смарт било ... Дадох клипчета какво е мисля че е достатъчно.Разликата от е че това на колежката има джанти малко хубава боичка .... Може неиното да е Evolution кои знае
                не е само до боичката и джантите...не е тази кола със сигурност, ако посочиш линк към същия модел ще се съглася, иначе за това твое предположение и аз дадох няколко поста преди теб, НО в крайна сметка няма смисъл да вплитаме в спорове заради някаква си голф количка, която колежката едва ли ще си купи :P

                Коментар


                  #23
                  кола

                  edinmilion написа:
                  gelew написа:
                  Стига сте говорили гпупости Смарт било ... Дадох клипчета какво е мисля че е достатъчно.Разликата от е че това на колежката има джанти малко хубава боичка .... Може неиното да е Evolution кои знае
                  не е само до боичката и джантите...не е тази кола със сигурност, ако посочиш линк към същия модел ще се съглася, иначе за това твое предположение и аз дадох няколко поста преди теб, НО в крайна сметка няма смисъл да вплитаме в спорове заради някаква си голф количка, която колежката едва ли ще си купи :P
                  Прав си колега,едва ли ще я купи,пък и не знам кой нормален човек ще я докара на ход от Италия или от някъде другаде,освен на автовоз.
                  Marea HLX 147ps

                  Коментар


                    #24
                    Незнам защо , но на мен ми прилича на "Тополино"
                    FIAT TIPO 1.4 i.e. - за сега с десен волан
                    LANCIA PRISMA 107 hp - много бягаща, ама и много изгнила вече

                    Коментар


                      #25
                      Позволих си да пусна като загадка питането на колежката за този малък автомобил в Ланча форума/там също има тема-познай автамабила/...Не с друга цел освен с идеята че колкото повече хора видят снимката,толкова по-голям е шанса да се разбере какъв автомобил е това.Все още там няма даден точен отговор,но като че ли има познал Колегата ми прати на ЛС отговора на загадката,като остави другите колеги да се помъчат още малко.И така-ето неговото предположение:Тази кола е: Town Life Ginevra Опитах се да открия малко повече инфо с помоща на чичко Гугал,но резултатите бяха почти нулеви: http://cars.about.com/b/2006/10/23/w...ar-is-this.htm Копирам някои от коментарите там/преведени автоматично/: "Тя се нарича град Животът Ginevra. Town life is an Italian company founded by Tonino Lamborghini, son of Ferruccio the sports car guy. Град живот е италианска фирма, основана от Tonino Ламборджини, син на Ferruccio спортните автомобили човек.""Към 1999 Болоня Мотор шоу" в Торино Ламборджини Груп представи две версии на 2-местния град кола: The Ginerva с 505cc двигател 15 к.с. (максимална скорост 90 KP / ч [56 mph]), или с 505cc 5,4 к.с. дизелов Lombardini растения (максимална скорост - 45 km / h [28 mph]), както и Helektra с електрически двигател от 5,5 к.с. (максимална скорост 45 km / h [28 mph], обхват 90 km [56 MI]). The group founded the Town Life S. p. Групата, създадена Градския Живот С. стр. A. company, which in turn at the end of 1999 bought a plant in Mangione from the bankrupt ISO company. А. дружеството, което от своя страна в края на 1999 г. купи завод в Mangione от ISO в несъстоятелност дружество. In January 2000 the production of the Ginerva and Helectra models began (target 5,000 vehicles per year).
                      Прикачени файлове
                      LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                      LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                      LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                      Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                      Grande Punto 1.2 LPG

                      Коментар


                        #26
                        Аз съм този колега Значи модела е трудно да се каже кой е точно, защото външно са еднакви, но марката е Town Life - http://www.townlife.it/Основана е от Tonino Lamborghini (син на сещате се кого), който попринцип има и марката http://www.lamborghini.it/която се занимава с производство на всякакви "фешън" продукти с лого много подобно на http://www.lamborghini.com/В Италия е доста използвана за тунинговане, както може да се види от http://www.microcartuning.com/ и изобщо тези "micro cars" търпят доста преработки, понеже малките колички са доста използвани.
                        Lancia Kappa 2.4JTD
                        Lancia Dedra Integrale 2.0 S.W.
                        Fiat Croma 2.0 i.e. - ex.

                        Коментар


                          #27
                          Naidenov написа:
                          Аз съм този колега
                          Извинявам се за невежеството ми,но не разбрах кой от всичките колеги си ти /говоря за Ланча форума/
                          LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                          LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                          LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                          Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                          Grande Punto 1.2 LPG

                          Коментар

                          Working...
                          X