Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления от Fiat Tipo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ЗДРАВЕИТЕ ПИ4ОВЕ ТОВА КОЕТО ТИ ГОВОРЯТ ЗА ТИПОТО 4Е СА БИЛИ МНОГО КЕКАВИ ИЗОБЩО НЕ Е ТАКА.АЗ КАРАМ ТИПО ВЕ4Е 6 ГОДИНИ И ИМАМ ОКОЛО75000КМ. С НЕГО.КАРАМ ГО ВСЕКИ ДЕН.ТО Е 1.4КАРБОРАТОР И Е НА ГАЗ ГРАДСКО ГОРИ ОКОЛО 11 А ИЗВЪН 7.5 8. СЪС ДИГИТАЛА НЯМАМ ПРОБЛЕМ КУПЕТО Е ДОБРО ПРЕДНИЦАТА САМ СМЕНИАЛ 2 НАКРАИНИКА ТАМПОНИ НА НОСА4ИТЕ И ЕДИНИЯТ НОСА4 ЗАЩОТО Е КОМПЛЕКТ С ШАРНИРА,КОИТО СТРУВА ОКОЛО50ЛВ СПОРЕД МЕН Е ДОБЪР ИЗБОР СЪС СИГУРНОСТ ДРУГАТА МИ КОЛА ПАК ЩЕ Е ФИАТ НАДЯВАМ СЕ 4Е САМ ТИ БИЛ ПОЛЕЗЕН. SAMO ITALY

    Коментар


      #17
      Mitko написа:
      tisho 21 написа:
      ЗДРАВЕИТЕ ПИ4ОВЕ ТОВА КОЕТО ТИ ГОВОРЯТ ЗА ТИПОТО 4Е СА БИЛИ МНОГО КЕКАВИ ИЗОБЩО НЕ Е ТАКА.АЗ КАРАМ ТИПО ВЕ4Е 6 ГОДИНИ И ИМАМ ОКОЛО75000КМ. С НЕГО.КАРАМ ГО ВСЕКИ ДЕН.ТО Е 1.4КАРБОРАТОР И Е НА ГАЗ ГРАДСКО ГОРИ ОКОЛО 11 А ИЗВЪН 7.5 8. СЪС ДИГИТАЛА НЯМАМ ПРОБЛЕМ КУПЕТО Е ДОБРО ПРЕДНИЦАТА САМ СМЕНИАЛ 2 НАКРАИНИКА ТАМПОНИ НА НОСА4ИТЕ И ЕДИНИЯТ НОСА4 ЗАЩОТО Е КОМПЛЕКТ С ШАРНИРА,КОИТО СТРУВА ОКОЛО50ЛВ СПОРЕД МЕН Е ДОБЪР ИЗБОР СЪС СИГУРНОСТ ДРУГАТА МИ КОЛА ПАК ЩЕ Е ФИАТ НАДЯВАМ СЕ 4Е САМ ТИ БИЛ ПОЛЕЗЕН. SAMO ITALY
      Наистина много добри думи за любимата кола. Само една забележка. Моля те пиши с нормални бувки. Използването на CAPS на езика на форума се възприема като крещене или повишаване на тон и за много потребители е дразнещо. Благодаря
      разбрах и се извинявам за грешката samo italy

      Коментар


        #18
        Ами аз карам фиат типо 1.6 карбуратор.Според думите на приемчика във вантотрейд,това е бил най здравия мотор от всички при типо.Много съм доволен от колата,от както я взех съм и минал 60 000км и нито предница ,нито задница съм правил .Малко се подбазиква електрониката ,ама това не е нищо.Разхода си е идеален ,и то за карборатор 6-7/100 извън градско и 9-9,5/100 градско.Като си купих типото един ми каза ейй фиат ли бе,то сега на тоя модел трошели полуоски като солети,еми за 60 000км и то каране в София още не се е срошила Обаче и другото е гледай да е внос от Италия!
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #19
          Аз от 10 годишни карам фиат Типо 1,6 карбуратор - и мисля че това е идеалният двигател - много съм доволен от това колко харчи и как върви. Извън градско съм го засичал че сваля разхода под 6л. След като му сложих газовата пак съм много доволен защото извънградско харчи 7,5л а градско 8,5. Освен това върви идеално - на газ съм го карал със 175км/ч. Таблото ми не е дигитално но си е много добро и до сега не е имало никакъв проблем. Окачването за 10 години съм сменявал само амортесьори и носачи.Наскоро си купих и Типо 1.1 и за разхода направо не ми се иска да говоря за да не дразня другите с по-големите двигатели. Единственият му проблем е че с 4-5 човек по голям баир си е мъка. Но пък карането с него в града е удоволствие маневрено и удобно и лесно за каране. Това е. Типото е перфектната кола за цената която струва и за цената на последващата поддръжка. За широкото и удобно купе с екстри няма да обяснявам - вички го знаем.
          The world belongs to those who dare to be first

          Коментар

          Working...
          X