Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теч на вода в купето.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теч на вода в купето.

    Здравейте колеги! голям проблем имам като си мия марейката ми капе вода на пода пред пасажерската седалка ??? отворих отпред където е филтъра на климатроника но всичко си изглежда наред къде да турся?

    #2
    Здрясти колега провери да ли ти губи антифриз и ако е така провери РАДИАТОРЧЕТО НА ПАРНОТО и ако ти поти прекното стакло.
    ..............

    Коментар


      #3
      Прав е колегата, да не е антифриз?
      Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

      Коментар


        #4
        Когато купих колата ми губеше антифриз и се оказа радиатора на парното и ми течеше от дясната страна долу в краката.
        ..............

        Коментар


          #5
          Колегата е написъл "когато си мия колата".Къде точно е мокрото, под жабката или между таблото и седалката.Ако е първото си погледни радиаторчето.Ако е второто си погледни упълненията на вратата.Имах такъв случай от същата страна с Типото.Гумата между вратата и купето на едно място е сцепена и когато я мия вътре направо си капеше вода.Локализирах точното място.Проследих вътре от къде се стича водата, погледнах петното на стелката погледнах на горе и видях капчиците.Видях цепнатината и я намазах с черен силикон.Вода вече нямаЩом се мокри само когато я миеш значи проблема е някъде в уплътненията!
          now. BMW E39 523i '98 170hp
          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

          Коментар


            #6
            Извинявам се не съм прочел правилно проблема.
            ..............

            Коментар

            Working...
            X