Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чистачки Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чистачки Типо

    Сменят ли ви се чистачките??Моите не могат.Гледам само перата могат??Някой има ли такъв проблем :P Типо 93г.
    Хвани ме де!!!!

    #2
    Аз нямам такав проблем ама имам приятели които карат италиаки и имат.Чистачката при тебе се продава сас самото рамо около 35 лева май бяхаМожеш да купиш ново рамо което не е с вградена чистачка и от там нататак да си купуваш само чистачкиТва е от тук нататък избора си е твой какво да правиш

    Коментар


      #3
      Мерси много :D
      Хвани ме де!!!!

      Коментар


        #4
        Re: Чистачки Типо

        stz написа:
        Сменят ли ви се чистачките??Моите не могат.Гледам само перата могат??Някой има ли такъв проблем :P Типо 93г.
        След 93г.рамената са такива...купуваш си само пера и ги сменяш тях
        forza forever

        Коментар


          #5
          Това не е бъг а фийчър Казано с други думи - тоя модел са така Купуваш чистачки по избор, сваляш перата и ги надяваш на твойте, туйто.
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            Имате ли идея как се сменят самите пера? Щото като сложиш новите пера, има едни лайснички, железни, дето след време се кривят и падат заедно сперата. Аз за сега съм им помогнал с лепило за гума ама е временно направо...купих си гумички само за 6лв комплекта
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              На края на перото би трябвало да има дупка (ох, как да го нарека това, може би жлеб... ) в който да влезе последния от "държачите". Влиза с малко напъване и няма как да излезе само. Май е по-добре "закачането" да е на външния край на чистачката.Оффффф, май тая сутрин съм си забравил речника вкъщи
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар

              Working...
              X