Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крушки предни габарити Брава?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крушки предни габарити Брава?

    Колеги, подскажете колко вата са, че съм забравил? Имам вкъщи някаква голяма балонка, но ми се струва, че е слаба за габарит... Ще ми се като свалям капачката направо да сложа новата крушка, а не да правя заниманието два пъти тъй, като и без това е от неудобната лява страна...
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Re: Крушки предни габарити Брава?

    Vladim написа:
    Колеги, подскажете колко вата са, че съм забравил? Имам вкъщи някаква голяма балонка, но ми се струва, че е слаба за габарит... Ще ми се като свалям капачката направо да сложа новата крушка, а не да правя заниманието два пъти тъй, като и без това е от неудобната лява страна...
    в книжката пише 5 ватано не прилича на балонка
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: Крушки предни габарити Брава?

      Vladim написа:
      Колеги, подскажете колко вата са, че съм забравил? Имам вкъщи някаква голяма балонка, но ми се струва, че е слаба за габарит... Ще ми се като свалям капачката направо да сложа новата крушка, а не да правя заниманието два пъти тъй, като и без това е от неудобната лява страна...
      5W . Модела им е W5W
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Аз съм сменял другата и си спомням, че си е балонка (но не помнех мощността). Може в книжката да е показана заедно с фасунгата с която се врътва на фара. Благодаря за инфото!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар

        Working...
        X