Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисьри за Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисьри за Brava

    Помогнете да разреша един спор. Кое според вас е по добре да си сменя амортисьрите като си купя нови, или да ги закарам на майстор и да ми ги напални? Става вапрос за задни амортисьри на Fiat Brava. Дали си заслужава да ги напалня за 20лв.бр. или е по добре да си взема нови на които не знам цената. Ако някой си е копувал скоро нека да каже колко струват и коя марка са. Мерси предварително.

    #2
    пълнените рядко издържат дълго време по добре втора употреба от пълнени според мен поне, а иначе най добре нови а вече според цената и марката но мисля че делфи са добър компромис между цена и качество предлагат ги канекс в софия може да си ги поръчаш по интернет от сайта им
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      А да знаеш за ориентировачна цена. Защото и ас май съм за нови

      Коментар


        #4
        току що погледнах в сайта 69лв струват ако мотора ти е 1,4 или 1,6 за другите не съм гледал а ако е друг провери сам адреса е kanex.bg
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Мерси 1.4 е и тези дни ще си взема но ще разгледам идругите фирми

          Коментар


            #6
            Нама смисъл от пълнене, направо нови!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Само нови! Пълненето е абсолютна глупост за мен.

              Коментар


                #8
                delyan_delev написа:
                А да знаеш за ориентировачна цена. Защото и ас май съм за нови
                Пиши на Христо/hit-ko/. Той най-добре ще те ориентира за цената. И аз мисля че нови е правилният вариант.

                Коментар


                  #9
                  Re: Амортисьри за Brava

                  delyan_delev написа:
                  Помогнете да разреша един спор. Кое според вас е по добре да си сменя амортисьрите като си купя нови, или да ги закарам на майстор и да ми ги напални? Става вапрос за задни амортисьри на Fiat Brava. Дали си заслужава да ги напалня за 20лв.бр. или е по добре да си взема нови на които не знам цената. Ако някой си е копувал скоро нека да каже колко струват и коя марка са. Мерси предварително.
                  Да се напьлни амортисьора е вид козметика, това правим в БГ!Рециклирането, с подмяна на клапанчета семеринги и. т. н. е по-сериозния подход, но излиза скьпо, износения цилиндьр няма как да се отремонтира ,а ресурса не е гарантиран!Най-добрия вариант е смяната с нов, цените и гаранциите са приемливи, но в понеделник мога да те ориентирам за марка и цена!

                  Коментар


                    #10
                    В Бургас нови задни амортисьори Record (френски) ги взех за 57лв. парчето. Доволен съм, като се има предвид, че имам и две бутилки за метан в багажника, които са около 80кг.
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      От каде ги взе. Ореантирай ме за магазина каде се намира.

                      Коментар


                        #12
                        spark написа:
                        В Бургас нови задни амортисьори Record (френски) ги взех за 57лв. парчето. Доволен съм, като се има предвид, че имам и две бутилки за метан в багажника, които са около 80кг.
                        колко км си им навъртял щото и аз имам впечетления от рекорда и те не са добри за 10 хил се скапаха и двата което още един път затвърди фразата че" хубаво и евтино няма"
                        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                        UNO 1.0 FIRE

                        Коментар


                          #13
                          Аз на бравата (1,4) и качих бразилски (kofap) и съм много доволен до сега. Цената и беше около 65-70лв за брой, което е за предпочитане пред монрото, което го даваха за 110-130лв. за брой.
                          BRAVA 1,4 12V
                          Nissan Navara

                          Коментар


                            #14
                            Ами около 2000 км съм навъртял, аз такива малки амортисьорчета не бях виждал. Магазина се намира на ул. Гладстон. Тръгваш от Младежкия дом по посока на Билла и на 50м вдясно след като трънеш е магазина - Fiat, Alfa, Lancia пише по табелата. Може да провериш и в Александър Кар какви имат, магазина им е на бул. Мария Луиза (бившия бул. Москва). Малко извън темата е, ама какво бихте посъветвали - да ми наковат носачите за 20лв парчето или да взема нови за по 55лв (сигурно турски). Аз засега съм на първия вариант.
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              #15
                              georgiarg написа:
                              Аз на бравата (1,4) и качих бразилски (kofap) и съм много доволен до сега. Цената и беше около 65-70лв за брой, което е за предпочитане пред монрото, което го даваха за 110-130лв. за брой.
                              Говориш за предни нали? Защото задните от бразилия и то газови - за моята Темпра - ги взех по 42.60лв. На добри цени са и Мегнет Марели от "ЕМ комплект 33". Лошото е, че има такива магазини само в София!
                              Tempra 1.6 i.e. SW- 159B9000

                              Коментар

                              Working...
                              X