Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Джанти с какво разстояние(4x98 4x100 или колко 15-ки са ми джантите) стават за моето Стило

    Коментар


      #47
      За Стило са 4х98 ... 15-и, 16-и и 17-и ...
      Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

      Коментар


        #48
        Martin’s написа:
        За Стило са 4х98 ... 15-и, 16-и и 17-и ...
        мерси а гумите какви ги дават стандартни за тези коли размер на зимнитеразмер на летните

        Коментар


          #49
          Виж на страница 247 от ръководството.
          Fiat Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #50
            Stoyan_68 написа:
            Виж на страница 247 от ръководството.
            По книга някои характеристики за 1.9JTD 115к.с. - комби (Фиат Стило)Гуми:195/65 R15 - летни195/65 R15 (M+S)зимни по книга напомпани 1.9 или 2.1 (в зависимост от терена)4x98 разтояние за джанти (15,16,17-ки както каза 1 колега)Разход на гориво 1.9JTD 115к.с. - комби градско - 7.4лизвънгранско - 4.3лсмесено - 5.4лМасло 4.7л + филтър

            Коментар


              #51
              Нещо май занемарихме опознаването на Стилото! А знаете ли за скритите менюта на аудио системата? Ето подробностите, прочетени в The FIAT Forum. След като притичах до колата, за да пробвам , ето тук накратко основните неща:- Включвате радиото.- Задържате бутони 3 и 6 (двата едновременно) докато се чуе (силен!) непрекъснат звук. Това е знак, че сте влезли в тест менюто.От това положение чрез натискане на различни бутони можете да тествате различни неща:- Бутон >>: Проверка на високоговорителите. Чрез последователно натискане на бутона чувате звук от говорителите, които има в колата.- Бутон 3: Сила на приемания радио сигнал, изразена във волтове. При мен на Хоризонт (станцията с вероятно с най-силен сигнал в София) показа 3,7-3,8V.- Бутон 6: Окъсени/отворени вериги. Трябва да ви излезе надписа SHORT CIRCUIT - OK (т.е. всичко е наред).- Бутон 1: Връзка с процесора/модулите. Трябва да излезе надпис COMMS TEST - PASS.- Бутон 4: CHECKSUM на вътрешния EEPROM. Чакайте надпис CHECKSUM - PASS.- Бутон 5: Проверка на дисплея (вж. картинката). Трябва да се виждат всички пиксели.- Бутон 2: Връзка с ченджъра. Ако има включен чейнджър ще излезе надпис CDC CONNECTED. Ако не - значи нямате или нещо не е наред.За излизане от тест менюто, изключете радиото както обикновено.В темата има описание и на менютата на версиите с навигация, климатроник и фабрична аларма.
              Прикачени файлове
              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #52
                Филтър...

                Ето една схемичка за смяна на "поленов" филтър.
                Прикачени файлове
                Stilo 1.8 16V

                Коментар


                  #53
                  сори за мнението може да се изтрие - масло Селениа това -> http://www.snimka.bg/album.php?album...0&pid=11095893

                  Коментар


                    #54
                    Колега to4niq, виждам, че вече си споделил в отделна тема
                    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #55
                      1.проблем нямам2.първо тук питах(и тук писах първото си мнение),но понеже никой не отговаря постнах 2ро мнение в една стара тема "където ептем никой не е писал"3. повече няма да оспамвам темата (ако някой иска да пита нещо за колата с радост ще му отговоря на лично)Лека вечер и пак се извинявам че оспамих темата

                      Коментар


                        #56
                        Sev написа:
                        Stilo написа:
                        Така и никой не откри обаче какво се крие под "шапчицата" в средата на таблото близо до стъклото!?
                        хатова го има и при мени аз се чудя за какво ли е?
                        Под тази "шапчица" се крие сензора за дъжд! Когато бутнете лосчето за чистачките една позиция надолу тогава се включва сензора. Опитайте като пръснете вода върху стъклото когато сте го включили, много помага когато някой ТИР ти изсипе някоя локва върху предното съкло, тогава най ще се изкефите на тази екстра в Стилото Ви.
                        Stilo 1.9 JTD - 115 к.с.

                        Коментар


                          #57
                          Под тази шапчица се крие антена на GPS-навигационна система!(Станаха 3 хипотези. Коя ли е вярна?)ПП- утре ще снимам сензора за дъжд в Пежо 307 СВ. Намира се НА стъклото.

                          Коментар


                            #58
                            ogi28b написа:
                            Поставката за монети я има и в Брава/Мареа (версия с подлакътник). Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                            Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Бре, че аз имам подлакътник, а не съм забелязал :D
                            She was only a whisky maker but he loved her still.

                            Коментар


                              #59
                              Здравейте,писахте за чекмеджета в предните седалки,каде са те по точно моето стило малко ме изнервя ама засега все още си падам по него мен ми допада и автоматичното вдигане и свалне на прозорците със заводската аларма

                              Коментар


                                #60
                                За чекмеджетата - отдолу на седалката са - виж илюстрацията от ръководството по-долу (че сигурно няма да се сетя да снимам ).За вдигането и свалянето на прозорците с дистанционното - мисля, че е функция, която върви с дистанционното управление, а не с алармата. Както и да е, удобничество е!
                                Прикачени файлове
                                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X