Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Днес беше отделено време за Дон Стильо Де Калпачо.Oсвен, че си го шорт шифтнах, мога да се похваля и с хакването на круиз-а :PА си мислех, че светела в червено ... хахаМоля пиши на български!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Как го направи?Аз имам темпомат, оргиналдъ, и пак не свети?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      Колеги, случайно да знаете от къде мога да намеря такава лайсна за предната брония:http://img525.imageshack.us/i/181ar.jpg/http://img844.imageshack.us/i/180l.jpg/http://img217.imageshack.us/i/179uu.jpg/
      Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

      Коментар


        Стельо от някоя морга от Стило със спраскана броня щото си мисля че ако бронята е здрава няма да се занимават да ги свалят... П.п Номера ти от части наподобява моя :D.
        Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

        Коментар


          Понеже ще сменям термостата, съответно съм решил да сменя и антифриза, какъв ще ми препоръчате да взема(като цвят) и само концентрат ли да спия или концентрат и дестилирана вода 1:1.
          Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

          Коментар


            Първо проучи смяната, защото няма пробки !
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              tomsan, благодаря за съвета, но дано намеря някъде брония защото вече търсих в 4-5 морги в пловдивско и резултата е отрицателен. Иначе и аз ще сменям термостат, даже утре отивам до AXM-AUTO в Младост (София) и в този ред на мисли, трябва ли да се сменя и антифриза
              Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

              Коментар


                Ами може да налееш и стартия, но доколкото знам не е желателно.
                Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                Коментар


                  Още едно питане, защото не намерих информация никъде. Някой от вас играл ли си е да си регулира фаровете от врътките отзад, защото снощи се опитах но не мърдат на никъде, дори със силен напън пак не искат и ми дойде на ум че може ел.машинката да задържа в долната част на механизма и затова да не може да се регулуират ръчно отвън.
                  Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                  Коментар


                    Термостатче BEHR от AXM за 100 лв. - чиста работа В петък ще го инсталирам :D
                    Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

                    Коментар


                      tomsan написа:
                      защото снощи се опитах но не мърдат на никъде
                      Koи от двете врътки ?
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        И от двете опитах...П.п Коя от двете е за позицията нагоре-надолу ?
                        Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                        Коментар


                          Друго си е с нов термостат на BEHR с датчик .... стрелката немърда от средата и парното е убийствено!

                          Коментар


                            Днес отделих малко време за моята хубавица, за да бъде и тя доволна от мен, както аз от нея. :D Смених филтъра на климатика - изненадващо, след година и половина не изглеждаше чак толкова замърсен от хубавия софийски въздух (и това при положение, че по принцип не отварям прозорците на колата и целогодишно се проветрявам през него).Поиграх си и с дебитомера. По-точно, сложих същия като оригиналния, но чисто нов (пак Bosch). Преди това пуснах запис в движение с FiatECUScan, след като го смених - отново. Накратко: практически няма разлика в показанията на двата дебитомера. Разбира се, данните не са директно сравними, защото се менят непрекъснато, но сравних приблизително еднакви обороти и режим на каране и усредних стойностите.За записите писах повече в темата за FiatECUScan. С две думи - упражнението беше излишно. Според мен, ако нямате други ясни индикации за проблем, изобщо не се занимавайте.
                            Прикачени файлове
                            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              Поредния сервизен бюлетин :Някой забелязал такъв проблем ?--------A вчера докато валеше се полигавих с ръчната и най-накрая хванах в кадър ESP лампата п.с. иска доста сериозно плъзгане от пътя, за целта ползвах полигон в комбинация с дъждовно време
                              Прикачени файлове
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                От преди малко съм с нов термостат.... Само не искам да ви казвам колко псувни отнесе господин Италианеца който е монтирал толкова тъпо термостата... така че ако не искате да си трошите главата най-добре отидете на майстор.
                                Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                                Коментар

                                Working...
                                X