Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Към Stoyan_68: Ами да: 14,2V x 0,106A = 1,51W Към emzo: Защо да не е възможно, задните спирачки са значително по-слабо натоварени. И ако предишният собственик не е взимал завоите с ръчна...
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      Колеги кажете чертата преди средата на показанието за загряване на таблото на колко градуса съответства, на средата мисля, че е 90 а предната черта 85 ли е, налагах транспортир на една снимка, мисля че е 85, прав ли съм, при дълги спускания извън градско някой път без газ ми пада стрелката към тази черта, но както и подам газ след 5-10 секунди си отива на средата, а иначе никога не ми е минавала средата, това нормално състояние ли е?, и това ме интересува чертата дали е 85 градуса? На снимката съм сложил една тънка червена линия докъдето ми пада стрелката не повече от това!
      Прикачени файлове

      Коментар


        Не знам при бензина как е, но средата отговаря на 80 или 82гр при JTD, измерено със софтуер, писал съм го много назад в темата, но въри го търси
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          началото на скалата е 50 оСтова с транспортира го забрави :D ако си бензинов - средата е 90 оС, стойността за която питаш е 80 оС
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            всъщност може и да съм те заблудилзащото при бензиново Браво 2, когато реалната температура е 70 оС стрелката залепва на средатаи стои там като закотвенатова ме навежда на мисълта че и при Стило най-вероятно е такат.е. определено не е нормално това, което ти се случва
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              Sev написа:
              ...т.е. определено не е нормално това, което ти се случва
              Е, най-вероятно след зимата ще сменя термостат, но за 5-10 оС вариация няма смисъл да се напъва сега. Аз смених моя при около 20.
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                ако е като при Браво не са 5-10а 20-25 оС
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  Sev, защо си мисля, че и при Ново Браво средата е 80гр.Мене сърцето ме заболя да дам 115лв за термостат и 35лв за труд, обаче, както каза Ники (на Хитко майсторчето) - съединител се сменя по-лесно Сега стрелката стига средата и не мърда от там, а перката за сега включва само като пусна климатика Перфектна охладителна система имат тия печки.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    гледал съм го на компютърна 70 лепи на средата и си седи тамзатова не мърда стрелката ако всичко е о.к.
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      Pecho написа:
                      Ами да: 14,2V x 0,106A = 1,51W
                      Т.е. примерно при 120mA (1,7W), чека трябва да е твърдо загаснал при GTipo и всичли останали. Нормалната нажежаема е 5W или имаме разлика от 4х3,3W=13W (около ампер надолу) :DДа, не е кой знае какво, но говорим само за предни габарити. Ако подхода е същия и за задни габарити, осветление на номер, фарове за мъгла и т.н сигурно ще се получи нещо по-впечатляващо.
                      Fiat Stilo 1.8 16V

                      Коментар


                        Ами аз и отзад съм частично със светодиоди :D: на единия габарит и единия стоп (едната светлина нали е комбинирана та не успях да намеря подходящо китайско светодиодно творение и съм си нормални). Мисля, че бяха ето такива.Обаче за осветлението на номера ударих греда (май бях писал навремето ) - пищи и извежда съобщение за изгоряла крушка (само дето не казва лявата ли е или дясната! :D). А точно тези ми се щеше да ги сменя, защото обикновените 5-ватови доста греят... Затова, където видя да продават крушки, все питам дали няма примерно 3-ватови. P.S. Ха, сега като ходих на сайта на DX, гледам че тези за габаритите си ги пише 1,35W! Китайците ли са сменили описанието или (по-вероятно) аз съм забравил?...
                        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          Колеги, някой да е виждал да се продават прагове за 5врато Стило ?Te такива или подобни:И другата питанка, капачки за 16" джанти продават ли се някъде ?
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            и мен също ме интересуват прагове за 5врато Стило ....

                            Коментар


                              Абе да ви попитам в мобиле.де защо фиат стило 2.4 170кс. струва 1700-1800евро не са ли малко малко тия пари за тая кола като при положение ,че в България са по около 6000лв и то по малък двигател да не би тия 2.4 да имат някакви проблеми ?

                              Коментар


                                Да ! Не вървят кой знае колко и горят като лами
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X