Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От магазин за лагери. Аз не съм го купувал, сложиха го в сервиз за автоклиматици. Не казвам че това е най-добрата идея, може да си вземеш лагера и предварително.Не е евтин - към 60лв е.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      Ясно, но ми трябва производител и модел на лагера.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        emzo написа:
        Ясно, но ми трябва производител и модел на лагера.
        Най добре модела,след като си го свалил.Производител:FAQ,KOYO,SKF или нещо от това ниво.Мой съвет да го избереш с гумена сепарация,а не метална.

        Коментар


          Благодаря за инфото.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            emzo написа:
            Другия уикенд ще я сваля, че почна да ме дразни вече.Ще гледам да я заснема.Мерси за инфото.Ако я потроша поне знам къде има нова
            И кво стана?
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              emzo написа:
              Ясно, но ми трябва производител и модел на лагера.
              Може би лагера трябва да е Ф52/Ф35/12
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                Разбрах че Стилото няма горивен филтър така че предполгам че трябва да има няква джаджа,която да го замества.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  Stoyan_68 написа:
                  emzo написа:
                  Другия уикенд ще я сваля, че почна да ме дразни вече.Ще гледам да я заснема.Мерси за инфото.Ако я потроша поне знам къде има нова
                  И кво стана?
                  Ядоса ме и я счупих, купих си нова.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Някой знае ли сервиз в София където да ми монтират Cruise Control

                    Коментар


                      GTipo написа:
                      fiatmaniak написа:
                      Скоро карах Пежо Партнер, който имаше автопилот, та се чудех дали има модел на Фиат Стило с такава екстра.
                      Аз си сложих ръчката. Удобство си е.
                      Как така си сложи ръчката, това не е ли заводска екстра, или и само може да я монтираш?
                      FIAT Stilo 1.6 16V

                      Коментар


                        sha написа:
                        GTipo написа:
                        fiatmaniak написа:
                        Скоро карах Пежо Партнер, който имаше автопилот, та се чудех дали има модел на Фиат Стило с такава екстра.
                        Аз си сложих ръчката. Удобство си е.
                        Как така си сложи ръчката, това не е ли заводска екстра, или и само може да я монтираш?
                        http://www.fiatforum.com/stilo-guides/55049-cruise-control-installation.htmlТука има как да си монтираш сам, но аз търся сервиз. Нито имам времето нито нервите да си го направя сам

                        Коментар


                          Гарантирам ти че ако отидеш в сервиз с тази идея-да ти монтират автопилот ще те гледат умно и ще се чудят какво всъщност искаш от тях. Това не е масова практика на сервизите и едва ли някой такъв ще ти помогне.Дори имам опасение,че може и да ти направят проблем,ако започнат да пипат по кабелите в случай че нямаш оригиналната букса под волана.
                          AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                          HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                          Kawasaki ER-6n'2012

                          Коментар


                            fiatmaniak написа:
                            Разбрах че Стилото няма горивен филтър така че предполгам че трябва да има няква джаджа,която да го замества.
                            Колега нещо си във грешка, има си горивен филтър, изнесен е отгоре до казанчето за спирачна течност .
                            Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                            Коментар


                              Така ли ,защото аз отидох в един магазин,лелките се ровиха един час и накрая ми казаха че няма.Май просто са доста на зад с материала.
                              Виж бейби не сме глупаци,
                              ние сме отбор от здравеняци.
                              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                              Коментар


                                jaffara написа:
                                sha написа:
                                GTipo написа:
                                fiatmaniak написа:
                                Скоро карах Пежо Партнер, който имаше автопилот, та се чудех дали има модел на Фиат Стило с такава екстра.
                                Аз си сложих ръчката. Удобство си е.
                                Как така си сложи ръчката, това не е ли заводска екстра, или и само може да я монтираш?
                                http://www.fiatforum.com/stilo-guides/55049-cruise-control-installation.htmlТука има как да си монтираш сам, но аз търся сервиз. Нито имам времето нито нервите да си го направя сам
                                Време = 10 минНерви = 0Нещо ис се объркал. Това става точно за 10 мин, само да имаш повечко болтчета под ръка. То си има място къде, и кабел на който да го монтираш. Е по-лесно - нема!Капака се нагласява малко шитаво, щото трябва да се реже. Честон казано ми се струва самоубииствено да давам капака на некой монтьор да ми го реже..аз не ги произвеждам..Следваш упътването и става.Относно лелките - не е добре лелки да продават в магазин за авто части. Дядовци - пак става!Няма ли магазини за гоблени за тия бе!
                                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X