Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да точно за тях( магазина)Т&NСменя се целият модул- И на двете места, така казаха

    Коментар


      Търси някой техник, да ти смени само лентовия кабел, ако е само кабел де.@GTipo .... замирисва ми на нещо такова: или не съм познал.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Rapet написа:
        Колеги,от доста време ми писукаше AIRBAG-a,днес отидох на диагностика и се установи,че е прецакан Лентов кабел за аирбега и клаксона на волана. При проверка за цената на нов, се оказа за скромната сума от 400 евра без доставката Та питането ми е ,някой знае ли къде мога да намеря 2-ра ръка и колко струва? Карам 1,9JTD-80 кончета Предварително благодаря!
        Ако проблема е в лентовия кабел,то това може да се възтанови.А може грешката да излиза и от откачен или неправещ добра връзка куплунг.Отвори,прегледай и девйствай.Не се хващай веднага да купуваш ново.

        Коментар


          Ами ако става ,нямам нищо против да ми сменят само кабела ,предполагам че ще излезе доста по-евтино Ако знаете някой,който може да свърши тази работа ,нямам нищо против да отида при него

          Коментар


            Rapet написа:
            Ами ако става ,нямам нищо против да ми сменят само кабела ,предполагам че ще излезе доста по-евтино Ако знаете някой,който може да свърши тази работа ,нямам нищо против да отида при него
            не знам дали ще му се занимаваБобо преди правеше такива нещав Сервизи/Магазини му има координатите - Бобо/Екстрийм Сервиз
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              GTipo написа:
              Аз си мисля за копче за изключване на ABS. Мисля че в определени ситуации е по-добре да е изключен.
              По дълъг ли ти е спирачния път в лъзгавицата.Ако това ти е проблема,може да ти подскажа начин как да заобиколиш недостатъка.

              Коментар


                Sev написа:
                Rapet написа:
                Ами ако става ,нямам нищо против да ми сменят само кабела ,предполагам че ще излезе доста по-евтино Ако знаете някой,който може да свърши тази работа ,нямам нищо против да отида при него
                не знам дали ще му се занимаваБобо преди правеше такива нещав Сервизи/Магазини му има координатите - Бобо/Екстрийм Сервиз
                Сев,ако можеш да ми дадеш някакъв линк,че нещо не го откривам.

                Коментар


                  Добре, аз не мога да разбера защо отделихте отделна тема за Стило и дискутирате техническите му проблеми в тази тема? По този начин други потребители на форума няма да могат да открият сходни с вашите проблеми. Тук се получава едва ли не отделен раздел във форума, в който се коментират проблемите с конкретен модел. Замислете се.Поздрави!

                  Коментар


                    Не разбирам къде е проблема, повечето въпроси са пряко свързани с колата.Ако имаше една тема в Дизели , за дизеловите и една за бензиновите, щеше да се "опознае" много по-малко модела.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      emzo написа:
                      Не разбирам къде е проблема, повечето въпроси са пряко свързани с колата.Ако имаше една тема в Дизели , за дизеловите и една за бензиновите, щеше да се "опознае" много по-малко модела.
                      И моите въпроси по разделите са пряко свързани с Мареа, но не ги задавам в отделна тема за Мареа. Бензиновия раздел е за проблеми/въпроси, свързани с бензиновите двигатели, дизеловия - за дизеловите, електрониката е за електроника и т.н. Разделението във форума не е по модели, а е по системи, т.е. няма как едно и също нещо да се дублира в различни раздели, освен ако модераторите не спят.

                      Коментар


                        Ами направи тема за Мареа
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Не виждам,къде е проблема карамSTILO,имам проблем и задавам въпрос с молба за помощ

                          Коментар


                            emzo написа:
                            Ами направи тема за Мареа
                            Не мисля, че това е правилният подход.

                            Коментар


                              Rapet написа:
                              Не виждам,къде е проблема карамSTILO,имам проблем и задавам въпрос с молба за помощ
                              Проблемът е, че утре като дойде някой със Стило, трябва да рови в една голяма тема да търси отговор на въпросите си, а не по раздели, както е по-правилно.

                              Коментар


                                Не, по-скоро ще си зададе въпроса директно.Търсачката никой не я ползва.Колеги, моля придържайте се към първоначалната идея на темата, която е "Да опознаем Фиат Стило", по-точно: интересни неща, свързани с колата, както е във водещите постове. Въпросите, свързани с технически проблеми и особености, е редно да бъдат задавани в съответните раздели на форума. Стило е достатъчно масова кола, за да съществува само една тема за модела. Тази забележка не се отнася лично за автора на поста ! Тя е за всички. Модераторски екип на fiat-bg.org
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X