Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортните ми амортисиори пристигнаха най-накрая, след месец и половина драми с Гръцките фермери и граници. Събота .... операция поставяне. Ако на някого му трябват оригиналните да пише на ЛС, след Събота мисля да не ми трябват повече и мога да му ги дам на много приемлива цена стига като ги сваля да са читави (знае ли човек).
    '08 Alfa Romeo 147 Q2
    ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

    Коментар


      emzo написа:
      @sha - с какъв двг си ?Някой може ли да даде няколко снимки на оригиналния woofer ?
      Аз мога, на трябва да го снимам. Както си е с покривалото, или без него?При мен има малко конденз заради капачките отзад, някой преди мен добре се е постарал да не могат да се затварят сега.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        Ами аз не съм го виждал, искам снимки всякакви , за да видя какво представлява и да си спретна някаква подобна кутия.Когато имаш време го снимай, не ми е спешно.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          1.6 16v съм . а може ли колегата с спортното окачване да каже за каква цена става дума че ми се вижда бая вирната тая количка .
          FIAT Stilo 1.6 16V

          Коментар


            emzo написа:
            Някой може ли да даде няколко снимки на оригиналния woofer ?
            Доколкото имам впечатления - добре свири, звукът е по-пълен откъм ниски честоти, басът има плътност, но мощността липсва. Имаш ли такова нещо, тогава си е цяло приключние да си смениш крушките на габарита А ако нямаш такава екстра и искаш да си сложиш някакъв aftermarket woofer, има ли къде да го свържеш на оригиналното радио (мен лично не ме влече, тъй като ще остана хептен с миниатюрен багажник)
            Прикачени файлове

            Коментар


              Aз съм с 5 врати и ми е по-голям багажника.Връзването е най-лесната работа с КОНВЕРТОР ВИСОКО-НИСКО НИВО:http://www.tpetrov.com/img_full.php?img=AX03.jpg12-13лв е, но така или иначе вградения хед юнит е много под нивото на афтърмаркет плейърите.Цецо, това твоята кола ли е ?Трябват ми снимките отзад да видя как е.И колко см/инча е говорителя ?
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                emzo написа:
                Aз съм с 5 врати и ми е по-голям багажника.Връзването е най-лесната работа с КОНВЕРТОР ВИСОКО-НИСКО НИВО:http://www.tpetrov.com/img_full.php?img=AX03.jpg12-13лв е, но така или иначе вградения хед юнит е много под нивото на афтърмаркет плейърите.Цецо, това твоята кола ли е ?Трябват ми снимките отзад да видя как е.И колко см/инча е говорителя ?
                Не, не е моята кола това, изкопах снимката от google някъде (и по специално от едно блъснато стило в UK). За жалост немога да ти дам повече снимки.Виждал съм стило с заводски бас, но нямам връзка със собственика. Тествал съм заводският бас на Lancia Lybra 2001, той мисля че използва същия говорител и от там споделих впечатления. Говорителя в малък, опитай се да се ориентираш от снимката, но не пречи ти да сложиш голям де... Иначе в ebay съм намирал обяви за оригинални subwoofers, като към тях има снимки. За жалост цената + доставката е над 300лв и няма смисъл.Ето ти примерен линк на неоригинален бас с два говорителя:http://cgi.ebay.it/BAS14-230-Tasche-...item48301290e8

                Коментар


                  emzo написа:
                  Aз съм с 5 врати и ми е по-голям багажника.Връзването е най-лесната работа с КОНВЕРТОР ВИСОКО-НИСКО НИВО:http://www.tpetrov.com/img_full.php?img=AX03.jpg12-13лв е, но така или иначе вградения хед юнит е много под нивото на афтърмаркет плейърите.Цецо, това твоята кола ли е ?Трябват ми снимките отзад да видя как е.И колко см/инча е говорителя ?
                  Говорителят е 10см с пластмасов кейс. В него е вграден усилвателят, и кабелите на говорителите минават през него. Т.е. ако не е захранен усилвателят - няма и говорители.Свиренето е на ниво. По-силно се чува ако свалиш парчето на задната седалка, щото звука се приглушава. Но не е нещо дето разтриса, само вади по-плътен звук. С оригиналното сд, предполагам, звука ще е също толкова хубав.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    пичове искам да попитам тука един глупав въпрос, понеже не съм на ти много с двигателите , да ми кажете за хидравликата , къде се намира , искам да вида как е маслото
                    FIAT Stilo 1.6 16V

                    Коментар


                      Стилото няма хидравлика и затова не е необходимо да търсиш каквото и да е подобно масло за доливане.На волана има електро усилвател,който играе ролята на хидравликата при други модели.Модула се намира под таблото по дължината на кормилният прът.Бутона CITY е обвързан с режима на работа на този електро усилвател.
                      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                      Kawasaki ER-6n'2012

                      Коментар


                        @sha - ела на някоя от сбирките в СтЗ, само пиши предварително, ще ти направим един бърз диаг
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Някой знае ли къде са вентилационните отвори на фаровете?Или трябва да разхвърля половината кола?
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            незнам къде са тези вентилационни отвори ама разбрах защо има конденз, значи като съм си слагал ксенона и нали се прави дупка на самата капачка на фара за да може да минат кабелите от баласта и там се слага едно гумено уплатнение , е че аз съм направил малко по голям отвор и от там май влиза влагата ама нз само защо на единия става
                            FIAT Stilo 1.6 16V

                            Коментар


                              Това е така, един колега като ми помага с ксенона ми откърти едно голямо парче от капачката и така и не го залепих.Въпросния фар събира конденз, а другия не.Колега - силикон, ама лятото, като изсъхне
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                някой сменял ли е горивен филтър,щот аз не сам и мился тази събота
                                FIAT Stilo 1.6 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X