Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Да и аз го гледах и си виках - то широко там, има място, не е като на Браво-то тясно, ама и като го видях ........ пък и Радо ми каза, че е супер гадно...., а и като нямам гараж, на тоя студ нищо не пипам.
    Замръкнах в понеделник вечерта и вчера го довърших.А за студа...Днес съм май болен,защото и аз нямам гараж.На Алфата ми(145 JTD) стана за около час и половина и то без ядове.Там е приказка в сравнение със Стилото.
    AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
    HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
    Kawasaki ER-6n'2012

    Коментар


      За това при Стило слагането на термостат от Рено става много по лесно и по бързо и върши същата работа . :D
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        Да попитам задната чистачка се пуска с врътката по средата на лосчето ,а откъде се пуска пръскалката за задното стъкло ?
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          буташ лошчето към таблото

          Коментар


            Седя и си мисля (не че ми се отдава), абе аджеба за 55 страници не го ли опознахме т’ва Стило
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Е , има още какво да се опознава . :D
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                Въпрос: само версията с 5 врати и комби ли имат местещи се напред-назад задни седалки?

                Коментар


                  И то не всички.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Един извод от днес.Задния колан на стило комби е многоооооооо по-удобен от задния на четитириврато стило.За двувратите нямам още впечатления.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      Princo написа:
                      Един извод от днес.Задния колан на стило комби е многоооооооо по-удобен от задния на четитириврато стило.За двувратите нямам още впечатления.
                      Ама пък двувратите са много по-красиви от които и да било други!Лично мнение.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        Колеги я ми кажете при 120-130км/ч колата ми гасне?и ми изписва -мотор ....(едикаквоси)и после пали от 3-4 път!А като карам до 100км/ч-няма проблем.И друго- на студен двигател на дисплея ми изписва-ABSиASR Failure!-като системите работят!От какво може да е !Благодаря предварително
                        stilo 19jtd 80k 2002g

                        Коментар


                          ickoni83 написа:
                          А като карам до 100км/ч-няма проблем.
                          В кръга на майтапа няма да надвишаваш 100км и пей сърце . :D А сериозно погледнато по моите науки трябва да се провери или направо смени горивния филтър ,че може да не достига гориво. Също запушен замърсен въздушен филтър . Провери първо тия неща .
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            Коцев, по твойта логика ако колегата форсира дори на място до 3000 оборота, двигателя трябва да му изгасне. Според мен проблема е по-сложен но не съм достатъчно компетентен :D
                            FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                            Коментар


                              Ами по неговите думи до 100км скорост нямал проблеми . Значи потегля ,сменя скоростите и при това положение явно двигателя минава 3 000 оборота но не гасне . Обаче това е за момент. Когата излезе на магистралата и мине 100км то след малко време при недостиг на нафта от филтъра ако е задръстен естествено, че ще угасне и почва да върти да запали докато се напълни пак филтъра с нафта и тогава запалва . Това е моето логическо мнение пък какво е в действителност -божа работа
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар


                                Днеска измих колата на автомивка за първи път от както я взех преди 3 месеца, та по челото на предницата има малки следи от черни точици, които ми се струва, че са от камъчета, при нашите зимни условия - как могат да се оправят на пролет? И принципно, кажете ламарината на стилото, каква и е коризионната защита, има ли шанс след години да избие ръжда, или е поцинкована или не е всъщност ламарина?

                                Коментар

                                Working...
                                X