Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    аха стана ми ясно.........ама тука из постовете на тази тема четох, че мн почвала да пуши колата.....

    Коментар


      Bucata написа:
      аха стана ми ясно.........ама тука из постовете на тази тема четох, че мн почвала да пуши колата.....
      Почва ако този който ти прави горивните карти сипва нафта като изоглавен, ако професионалист пише софтуера можеш дори и по-малко да накараш колата да пуши, като оптимизираш сместа. Друг момент при който колата ти пуши като локомотив е купуването на готов софтуер (ebay, obdcar.com и така нататък), това също е и сигурен начин за родилка.
      '08 Alfa Romeo 147 Q2
      ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

      Коментар


        Колеги днес започнах да си разглобявам таблото, но не стигнах до никъде.Кажете ми ако знаете как да извадя касетофона и въобще целия панел, че не виждам как може да стане това, без да изполозвам физическа сила. :D
        Виж бейби не сме глупаци,
        ние сме отбор от здравеняци.
        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

        Коментар


          fiatmaniak написа:
          Колеги днес започнах да си разглобявам таблото, но не стигнах до никъде.Кажете ми ако знаете как да извадя касетофона и въобще целия панел, че не виждам как може да стане това, без да изполозвам физическа сила. :D
          Няма ли четири дупки отпред? Вкарваш четири шиша и мисля, че ще излезе.

          Коментар


            GTipo написа:
            До сега беше 10W40 Селения дизел. 5W40 Селения синтетика ли да сложа сега ( Оги го предложи днес - за сега си мисля това да направя.)?
            Оги ти препоръчва Селения, а за неговата онзи ден купи Yacco :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              @fiatmaniak - таблото или радиото ?Ако е за радиото, довечера ще ти дам няколко снимки.Аз днес, докато се чудя какво да правя на работя си сътворих един AUX IN кабел, че само с радио .... за никъде не съм.http://a0.vox.com/6a00f48cf48ef20003...60e-piУтре ако е хубаво времето - демпване на врати.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                Много лесен начин за сваляне на радиото. Взимаш четири спици за колело (намират се навсякъде), те са с точния размер на четирите отвора, като същевременно не ги надраскват и разбиват. Пъхаш четирите спици смело и панела пада като с масло, няма следи, няма насилие.
                '08 Alfa Romeo 147 Q2
                ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

                Коментар


                  emzo написа:
                  @fiatmaniak - таблото или радиото ?Ако е за радиото, довечера ще ти дам няколко снимки.Аз днес, докато се чудя какво да правя на работя си сътворих един AUX IN кабел, че само с радио .... за никъде не съм.http://a0.vox.com/6a00f48cf48ef20003...60e-piУтре ако е хубаво времето - демпване на врати.
                  Хах, тоз кабел работи ли?Аз преди време рових за информация как да го направя, и стигнах до извода че кабела е лесен за направа, знам на кои крачета трябва да се запои, но сложното е как да излъжем радиото (или така наречения main-unit) да включи в режим CD-changer. Доколкото разбрах използва се динамичен код и не е става по лесният начин.....Ако при теб се е получило - това ще е много добра новина

                  Коментар


                    След 9 мин ще го пробвам :D
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      Не работи, мам*ка му.Утре си поръчвам преходник от ибейско и т’ва умряло радио отива да събира праха в някой шкаф
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        emzo написа:
                        Не работи, мам*ка му.Утре си поръчвам преходник от ибейско и т’ва умряло радио отива да събира праха в някой шкаф
                        Emzo, не си първият, нито последният стигнал до този извод. Но опитите продължават... Радиото на Стилото си комуникира с чейнджъра посредством модифициран Blaupunkt протокол и дори и да свържеш жиците, то не разпознава че има нещто закачено...Относно замяната на радиото, аз доста го помислих, но реших че няма да махам оригиналното си CD.По скоро съм навит си взема един емулатор на CD-Changer (Loudlink, XCarLink ets...), цената му е около 250лв, което се съизмеримо с цената на 1DIN радио + преходник.Само още ми е трудно да прежаля тези пари, понеже съзнавам че реалната стойност на това устройство е поне 5 пъти по-ниска... (пък и след като дадох 700лв за гуми... още възстановявам финансовия баланс :D )Успех!Похвали се после какво си направил

                        Коментар


                          cec0 написа:
                          emzo написа:
                          Не работи, мам*ка му.Утре си поръчвам преходник от ибейско и т’ва умряло радио отива да събира праха в някой шкаф
                          Emzo, не си първият, нито последният стигнал до този извод. Но опитите продължават... Радиото на Стилото си комуникира с чейнджъра посредством модифициран Blaupunkt протокол и дори и да свържеш жиците, то не разпознава че има нещто закачено... ...
                          Предполагам, че ако попитате който и да е електротехник, ще ви даде акъл как да си направите AUX.Намерете си схемите и идете в някой ТВ сервиз например. Не мисля, че ще е нещо много сложно.
                          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                          Коментар


                            Обикновен електротехник едва ли ще сътвори нещо подобно. Емо,тук има такъв преходник.Бях пуснал и тема за продаване.Искат му 30лв.В ибейско сигурно е по-евтин.
                            Octavia RS
                            Evo 10-служебната играчка.

                            Коментар


                              Е той е същия, като в ибей.Добавих и маломощен резистор на BUS Line и пак не захапва.Отивам да ми сменят един маншон и понеже ми почна густо деня, за награда ще се ремапна Да видя малко нафта пауър
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                emzo написа:
                                Е той е същия, като в ибей.Добавих и маломощен резистор на BUS Line и пак не захапва.Отивам да ми сменят един маншон и понеже ми почна густо деня, за награда ще се ремапна Да видя малко нафта пауър
                                Знаех си,че ще го ремапниш.Само се чудих кога.
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X