Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    radoslavp написа:
    Абе и аз съм под тях Имам гайд там написан, но недостатъчно постове.
    Абе пробвай! Не мисля, че ще се формализират чак пък толкова!
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      emzo написа:
      Заредих преди малко 7.7/100, а по трип - 7.3/100.
      Ти май си първия, който казва че има разлика между реален разход и показание по трип. Може да се дължи на "прецизните" бензиноколонки
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        А това голяма разлика ли е ? 0,4/100 Аз го смятам за допустима грешка
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          Зависи за какво количество долято гориво или за какво разстояние става дума. Аз засичах често в началото, преди 3 години и разликите ми бяха около 0,1/100 за разстояние около 200-250км.
          Fiat Stilo 1.8 16V

          Коментар


            Аз заредих на друга верига, приемаме, че и двете лъжат :D
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Възможно ли е колата да не върви сутрин на студено и да пуши много заради старо масло?
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                Дори не мога да си го представя, а ти не си ли сменял маслото ?
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  да пуши може биама не и да не върви...
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    Покупка на Стило 140 или 150 к.с.

                    Здраейте, ориентирах се и аз към Стило. Виждам, че по разпространени са 115 к.с. (става дума за дизел), ама съм си фен на скоростите и си търся Стило 140 или 150 к.с. Проблема е че търсих известно време и не мога да намеря...Толкова ли са рядко срещани? Дори в чуждестранните сайтове не намирам....

                    Коментар


                      GTipo написа:
                      Възможно ли е колата да не върви сутрин на студено и да пуши много заради старо масло?
                      Чак толкова старо и згъстено че да неможе да се развърти турбината?
                      BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
                      E46 320D

                      Коментар


                        Bucata написа:
                        Здраейте, ориентирах се и аз към Стило. Виждам, че по разпространени са 115 к.с. (става дума за дизел), ама съм си фен на скоростите и си търся Стило 140 или 150 к.с. Проблема е че търсих известно време и не мога да намеря...Толкова ли са рядко срещани? Дори в чуждестранните сайтове не намирам....
                        Ако имаш над 10 000 не е проблем да се намери хубаво JTD 16V 140 или 2.0 20V 170. Има, просто и парите не са им малко.
                        emzo написа:
                        Дори не мога да си го представя, а ти не си ли сменял маслото ?
                        Сега ще го сменям щото има 700км до 10 000. На студено нещо не върви като хората. При загряла кола обаче проблем направо си няма. Само от маслото ли ще да е? Просто предполагам.До сега беше 10W40 Селения дизел. 5W40 Селения синтетика ли да сложа сега ( Оги го предложи днес - за сега си мисля това да направя.)?
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          @Bucata - то като цяло трудно се намира Стило, камо ли пък мултиджет.115 след ремап е друга песен.@GTipo - не разбрах сменял ли си го след като си я купил ?Ако да - не е в това проблема.На Бравото направих 11000км и пак си дърпаше.Сега сложих 0w40, лятото ще сложа 5w40.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            emzo написа:
                            @Bucata - то като цяло трудно се намира Стило, камо ли пък мултиджет.115 след ремап е друга песен.@GTipo - не разбрах сменял ли си го след като си я купил ?Ако да - не е в това проблема.На Бравото направих 11000км и пак си дърпаше.Сега сложих 0w40, лятото ще сложа 5w40.
                            Да, това е следващата смяна. Не знаех че въобще има 0W40 Сега пък да не е дебитомер...но нямам много логика като е топла колата да не го прави.ще си направя няколко експеримента събота и неделя да видим...
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар


                              а какво е това ремап ? паричките не са проблем ама май пазара е свит

                              Коментар


                                Ремап= чипче
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X