Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На предната кола имах усилвател скрит под седалките, та рекох и тук да проверя, но само тази кутия беше там.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      коцев написа:
      При закупуването ми дадоха два ключа като само към единия има това допълнителното с два бутона . Като поставя ключа на местото си преди да запаля трябва да натисна едното бутонче да угасне лампичката на мобилайзера и тогава паля . Другия бутон за какво може да е и там не можаха да ми кажат . Предполагам че той именно е за отваряне на багажника но при условие че колата има аларма. Тъй като моята няма аларма то и да го натискам все тая. Правилно ли си мисля че втория бутон е за багажника ?
      А пък моите ключове са 3бр.Колата е купена от България.2-та са сгаваими без аларми на тях,а другия е прев ключ,и аз сам с 2 отделни дистанционни,и немога да откю4вам багажника с тях, и те с 2 бутона.Освен да нося и ключ и за багажника Yellow_Flash_Colorz_PDT_16А ключалките освен да се напръскат с ВД-40
      stilo 19jtd 80k 2002g

      Коментар


        Някой може ли да каже дали това са пробките на скорустната кутия?Едната е под лявата полуоска тая за източването ,а тая за наливането е малко над полуоската така ли е?
        FIAT STILO SW 1.9 JTD 115

        Коментар


          ickoni83 написа:
          коцев написа:
          При закупуването ми дадоха два ключа като само към единия има това допълнителното с два бутона . Като поставя ключа на местото си преди да запаля трябва да натисна едното бутонче да угасне лампичката на мобилайзера и тогава паля . Другия бутон за какво може да е и там не можаха да ми кажат . Предполагам че той именно е за отваряне на багажника но при условие че колата има аларма. Тъй като моята няма аларма то и да го натискам все тая. Правилно ли си мисля че втория бутон е за багажника ?
          А пък моите ключове са 3бр.Колата е купена от България.2-та са сгаваими без аларми на тях,а другия е прев ключ,и аз сам с 2 отделни дистанционни,и немога да откю4вам багажника с тях, и те с 2 бутона.Освен да нося и ключ и за багажника Yellow_Flash_Colorz_PDT_16А ключалките освен да се напръскат с ВД-40
          Аз съм с два сини ключа, оригиналните.Има си бутон за багажника. Тези дистанционни са си оригиналните.Лятото още напълних ключалките на предните врати с графитна смазка, защото скърцаха странно. Сега нямам проблем с отварянето, и не скърцат.Мисля да го направя и със задните, и багажника.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            Моите задните врати скърцат яко при отваряне и затваряне.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              така и така се заформи весела темичка да ви зарибя още малко:http://www.alibaba.com/trade/search?...ll#breadcrumbs
              Oт зората на моторизацията автомобилът е необходимост - само в България ни убеждават, че е лукс..

              Коментар


                longgo написа:
                така и така се заформи весела темичка да ви зарибя още малко:http://www.alibaba.com/trade/search?...ll#breadcrumbs
                Аз отдавна съм си зарибен, проблема е паричен.Инак си бях харесал това:http://cgi.ebay.com/EONON-E1091-1091...133200Щото му се отделя панела. В България това е задължително.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  Дали наистина не са го направили 4х60W ?Ако мине и без мито и ддс е супер цената за .... куче марка :D
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Дали наистина не са го направили 4х60W ?Ако мине и без мито и ддс е супер цената за .... куче марка :D
                    До 300$ с новите промени мисля нямаш проблеми с ддс и мита, така че играеш.
                    '08 Alfa Romeo 147 Q2
                    ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

                    Коментар


                      Всъщност е до 150 евро, вече проверих Това чудо е с windows CE въпреки че никъде не го пише.Освен това реално е 4х45 но вади приличен звук, според тези дето са си купили. Също според тях има доста дефектни, а връщането по пощата го плаща клиента, тоест $70.Замислих се дали да не си взема един фрейм, в него един монитор, и отзад да си сложа една епиика...в жбката ще е dvd-то с изход за видео.Проблема е че така губя тъч скриина, но цената е по-ниска.Другия проблем е че монитора няма да се откача - ела Вълчо - грабни ме.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        Привет!Да попитам за габаритите на Стило 3 врати:Колко крушки трябва да светят отзад на габаритите?На мен ми светят само горните (вижте снимката), а долу има крушки, но не светят. На таблото нямам индикация за изгорели лампи.Имам приятел със Стило и на него светят по две крушки от всяка страна (натъмно образуват формата на стрелка), но съм виждал и други Стило да светят само горе...Как би трябвало да е, и ако при мен не е наред - къде ли е причината?
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          cec0 на габарит (фарове) трябва да ти светят и двете крушки, при натискане на спирачка по-силно да светва само горния ред. Индикация там за изгоряла крушка няма, тоест за долния ред който не ти свети, има само за горния или може би се лъжа. Виждал си други коли на които не им свети защото тези крушки често горят и има доста хора които дори незнаят, че този ред трябва да свети на габарити (фарове). Смени си крушките и ще се оправи, аз като купих колата бях по идентичен начин ... два дена до регистриране на колата карах и незнаех дори, че този ред светлини го има. По улиците btw масово виждам заплеси и какички каращи стила на фарове и при тях не свети този ред, но кой да им каже. Не е нещо сериозно, крушки са.
                          '08 Alfa Romeo 147 Q2
                          ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

                          Коментар


                            При мен като включа на задна не светят белите светлини и им дойде времето..по едно време присветваха само.Чудя се като махна този датчик, дали ще изтече масло от скоростната кутия?
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар


                              Според мен не би трябвало да изтече масло защото датика е някъде отгоре ако помня.. а маслото не е до "козирката" така че не би трябвало.. по е терсене да не вкараш прах и т.н... Относно колегата питащ за стоповете.. ТРЯБВА да светят.. ама е 100% че на ламБите им е светено маслото.. Купуваш и сменяш.. и забравяш. Тъпото е че стоповете са с по три гайки(фабрично, за твоята нямам идея дали още са си три) , така че с малко настроение и 20-тина мин.. без да бързаш си си решил проблема
                              Oт зората на моторизацията автомобилът е необходимост - само в България ни убеждават, че е лукс..

                              Коментар


                                Хора имам нужда от помощ или идея. Днес си монтирах Wipex кита за ремонт на механизмите на чистачките и файда нулева. Проблема е следния, още като взех колата чистачките ми седяха доста високо в неутрална позиция, за да съм достатъчно ясен ето колко високо (погледни приложения файл).Първоначално с колегата 1115 си казахме, просто ще свалиме перата една идея надолу и ще отрегулираме всичко, да ама не. Проблема идва от това, че когато чистачките се пуснат първо тръгват надолу и после нагоре и започват да си чистят нормално. При това първоначално тръгване надолу ако са сложени на неутрална позиция под тази от снимката се удрят в пластмасата на капака която се явява уплътнението, при това се удрят бая силно. Сами разбирате, че става въпрос за много гадно чукане при всеки направен оборот и има нещо много сбъркано в цялата схема, а неможе чистачките да ми седят неутрално на средата на прозореца едва ли не. Като включа на последна степен направо ще счупя нещо, много се удрят.Днес демонтирах целия механизъм замених рамената с Wipex ъпгрейднатите и усилени чистак нови, с надеждата от там да идва грижата но като монтирах уви разбрах, че нищо не се е променило. Пак чистачките си тръгват първо надолу после нагоре и чистят ... гадост. Мотора не съм го разглабял, че докато натъманя всичко и заваля, та събрах сергията и в къщи да ви питам за мнение. Според вас къде може да е грижата, и дали си заслужава утре пак да разтуря всичко и да разглабям и електромотора, ще мога ли нещо да поправя? Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, всяко мнение или съвет са добре дошли да ги преборя тия тъпи чистачки. Приложил съм и едно филмче на кратко да видите нагледно какво се случва, накрая на филмчето става най-ясно коя е неутралната позиция и когато работят до къде слизат.http://img137.imageshack.us/i/07112009.mp4/Кажете ми при вас чистачките как тръгват, първо надолу също като при мен и после нагоре или няма такова нещо ? Може ли нещо моторчето да не е зацепено правилно към механизъма за предаване на движение ?Също забелязах, че когато чистачките са ми свалени в нормална неутрална позиция и удрят здраво, пък шофиорската не чисти добре, тоест максималното и горно положение е малко по-малко и оставя доста непочистено ?
                                Прикачени файлове
                                '08 Alfa Romeo 147 Q2
                                ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

                                Коментар

                                Working...
                                X