Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    E на това му викам ъпгрейд @iakvvu - мерси и от мен, не го знаех това за багажника !
    Разглобих кората няколко пъти,защото не се отваря.Щях и тема да пускам.А то било от менюто.Да се ... в празната глава.
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    Коментар


      Климатроник - настройка

      Сега, зимата си карам пускам си климатроника без компресора (звездичката), и просто си увеличавам градусите, нали това си е нормалното парно, без да дърпа повече гориво, само ме притеснява, че пише на дисплея AUTO, а в книгата пише, че това значело, че може да си пуска сама компресора ако прицени, как да го спра да не го пише, или така трябва да си е за обикновено парно зимата?

      Коментар


        При закупуването ми дадоха два ключа като само към единия има това допълнителното с два бутона . Като поставя ключа на местото си преди да запаля трябва да натисна едното бутонче да угасне лампичката на мобилайзера и тогава паля . Другия бутон за какво може да е и там не можаха да ми кажат . Предполагам че той именно е за отваряне на багажника но при условие че колата има аларма. Тъй като моята няма аларма то и да го натискам все тая. Правилно ли си мисля че втория бутон е за багажника ?
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          стило

          колеги,дойде зимата.Кажете рецептата против замръзване на бравите,писнами миналата зима да влизам през багажника.
          FIAT STILO 1.2 16 V.

          Коментар


            Това обаче едва ли е фабрично.Ето как изглежда моят ключ:http://a7.vox.com/6a00f48cf48ef200030123dde0eeaf860d-pi
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Съгласен съм с теб че и на сина ми Алфата 147 е с такъв като твоя ключ . Все пак може някой да е с такъв като моя. То не е болка за умиране и така с ключа ще си го отварям . :D
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                Някой ще има ли нервите и желанието да изхаби малко нафта и да види от студен двигател до загряване(стрелката по средата), колко време ще отнеме ?п.с. за JTD става дума. При мен като стане по средата според унидиаг е 80гр.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Re: стило

                  ekna написа:
                  колеги,дойде зимата.Кажете рецептата против замръзване на бравите,писнами миналата зима да влизам през багажника.
                  И при мен се получаваше така, като падне под нулата. Предполагам че е от уплътненията, отнякъде пропуска вода и като стегне прави мизерии. Рецептата която бях намислил е сваляне на корите на вратите и смазване на механизма с подходяща смазка, на сухо през лятото, но така и не намерих време за процедурата и предполагам че пак ще бера ядове
                  FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                  Коментар


                    Аз мацах на Бравото с това:http://a4.vox.com/6a00f48cf48ef20003...c4860c-pi?90и не са ми залевали ъплътненията.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      При мен не замръзват уплътненията на вратите, а самите дръжки, като заковани са. Проблема е в механиката вътре.
                      FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                      Коментар


                        stilo

                        Да и при мене е същият проблем и като я дърпнеш няма връщане и вратата неможе да се затвори.Незнам къде е проблема,но ще трябва да го мислим че миналата зима ми писна от влизане през багажника
                        FIAT STILO 1.2 16 V.

                        Коментар


                          Някой да знае какви са тези конектори ? А това под задната седалка с надписа DO NOT DROP ?
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            Re: Климатроник - настройка

                            svetljotod написа:
                            Сега, зимата си карам пускам си климатроника без компресора (звездичката), и просто си увеличавам градусите, нали това си е нормалното парно, без да дърпа повече гориво, само ме притеснява, че пише на дисплея AUTO, а в книгата пише, че това значело, че може да си пуска сама компресора ако прицени, как да го спра да не го пише, или така трябва да си е за обикновено парно зимата?
                            Мисля, че това за което говориш е "FULL AUTO", при него компресора се управлява от електрониката в зависимост от зададената температура. Аз също карам само на AUTO, нормално е. Дори да си в другия режим при по-ниска околна температура от зададената на климатроника компресора няма да се включи, така че няма драма.
                            Fiat Stilo 1.8 16V

                            Коментар


                              emzo написа:
                              Това обаче едва ли е фабрично.Ето как изглежда моят ключ:http://a7.vox.com/6a00f48cf48ef200030123dde0eeaf860d-pi
                              Моя ключ е същия.Коцев,това е от китайска аларма.Няма начин да отвориш багажника.Но какъв ти е тогава ключа?Моя е вграден в самото ДУ.
                              Octavia RS
                              Evo 10-служебната играчка.

                              Коментар


                                emzo написа:
                                Някой да знае какви са тези конектори ? А това под задната седалка с надписа DO NOT DROP ?
                                Отне ми време докато разбера за какво са куплунзите,но успях да ги разбера.Това е инсталация за парк-троник.Открих го когато си слагах моя.Дори от там си взех захранването и управлението.А това DON’T DROP не съм го виждал,не заради друго,просто не съм се ровил достататъчно.Но логичното което ми се струва е да е управлението за страничните завеси(ако ги имаш) и задните възглавници.Аз съм с комби и не зная дали и при мен е разположено там.
                                AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                                HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                                Kawasaki ER-6n'2012

                                Коментар

                                Working...
                                X