Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой може ли да каже какви подгревни свещи да си купя? Като марка пък може и модела да кажете.
    FIAT STILO SW 1.9 JTD 115

    Коментар


      gogo_ben написа:
      Някой може ли да каже какви подгревни свещи да си купя? Като марка пък може и модела да кажете.
      Аз ги смених с Шампион и засега сам доволен,но ги взех от вносителя,4е има ментета ,а оригиналните ги намерих на36лв.бр.И ми показваше на компютара 4е има изгоряла свещ.Трябва да се внимава с смяната 4е може (недайси боже )свеща да се скаса и да остане полувината в главата и тогава...егати.При смяната ми казаха да си приготвя една лопата та ако се скаса някоя свещ да ударя майстора по главата-хахаха,но нямаше проблем.Пичове нямами кората варху акумолатора ,някой да знае нещо.
      stilo 19jtd 80k 2002g

      Коментар


        Искра, евтини и доказали се.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          хора само на моето 2-вратово стило ли дръжките отвътре на кората са се счупили? ако на някой друг му се е случило същото дайте идея как да се оправи защото от александър ауто ми казаха 520 лв. за кората в автоморгите е почти невъзможно да намеря вътрешна кора със здрави дръжки

          Коментар


            Виж в мобилето:http://www.mobilen.bg/11255350796510537 - тук ходих, май си ги имаше ама всичко е разкачено.Въобще, пусни търсене за стило до 2000лв в мобилето - маааса за на части...
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              Колеги да питам дали има собственици на 2.4 20v абарт? и ваобще какво мислите за машинката?

              Коментар


                Ми те ти казаха колегите, каквото знаеха в оная тема.Спешно ! Отде се източва антифриза на JTD ?
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Моментен разход

                  Значи проблема ми е следният, като дам на свободна в движение ми отчита 50л/км , вместо 0, и като си карам като я настъпя и пада разхода, а с по-малко газ ми показва повече 15-20л км, защо е така, настройки ли има в менюто или нещо обърнати клеми, от както я купих е така преди 1 месец, днеска забелязах тази зависимост, отчита на обратно, какво да правя? От там може би и средния разход, и оставащите километри за изминаване спрямо оставащото гориво са с грешни стойности, след ресет на трип компютъра пак е същото, кажете мнения? Благодаря И 2ри въпрос, как се отваря багажника при запален двигател и ключ на стартера при отключени врати, защото не иска, отварям го само с ключа или бутона на ключа като избръмчи отварям няма проблем! ?

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Спешно ! Отде се източва антифриза на JTD ?
                    Eто как:
                    Прикачени файлове
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      Re: Моментен разход

                      svetljotod написа:
                      Значи проблема ми е следният, като дам на свободна в движение ми отчита 50л/км , вместо 0, и като си карам като я настъпя и пада разхода, а с по-малко газ ми показва повече 15-20л км, защо е така, настройки ли има в менюто или нещо обърнати клеми, от както я купих е така преди 1 месец, днеска забелязах тази зависимост, отчита на обратно, какво да правя? От там може би и средния разход, и оставащите километри за изминаване спрямо оставащото гориво са с грешни стойности, след ресет на трип компютъра пак е същото, кажете мнения? Благодаря И 2ри въпрос, как се отваря багажника при запален двигател и ключ на стартера при отключени врати, защото не иска, отварям го само с ключа или бутона на ключа като избръмчи отварям няма проблем! ?
                      Колега,всичко е от настройките в менюто.Това което си написал не е разхода 50л/км(50 литра за 1 км.),а е 50км/л(50 км с един литър) Ако е така както го казваш ти директно хвърляй колата :D В менюто можеш да проленяш показанието за среден и моментен разход и е означено с km/1l или l/100 km.За да не се получават такива стряскащи стойности промени параметъра на отчитане и го фиксирай на l/100km.Тогава ще виждаш вече 2l/100 km.По въпроса с багажника-отново в менюто има опция ind.boot и след него може да променяш ON или OFF.За да си отваряш нормално багажника избери OFF.Така разрешаваш или забеаняваш индивидуалната работа на вратата на багажника. Успех!!!
                      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                      Kawasaki ER-6n'2012

                      Коментар


                        Оле майко, благодаря ти колега, още прескачам трапа от Лада Самара, старата ми кола и СТилото новата ми :D

                        Коментар


                          E на това му викам ъпгрейд @iakvvu - мерси и от мен, не го знаех това за багажника !
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            стило

                            много хора не го знаят това за багажника,при вас незнам как е колеги но при мен е само с леко докосване на копчето за отваряне.И аз не го знаех и багажника си отварях с ключа,но благодаря на колегите от форума които карат СТИЛО и които ми помогнаха за много неща.
                            FIAT STILO 1.2 16 V.

                            Коментар


                              стило

                              Колега точно от това стило си взех корите за вратите,лилаво 1.2 с десен волан и капачката за резервоара ми е от него,още преди 8 месеца ги свалих и останаха само корите назад.
                              FIAT STILO 1.2 16 V.

                              Коментар


                                Днес ми пристигна кита на Wipex от Англия, за ремонт на чистачките. Тази Събота дано успея да го сложа без да потроша нещо, че в последно време съм в изключително деструктивно настроение. Тук пускам линк за хората които незнаят за какво става въпрос: http://www.wipex.co.uk/stilo%20info.htmКогато чистачките ви тръгнат да заминават, това е решението. При мен още няма проблем, но чистачките ми първо тръгват малко надолу после чистят нагоре и затова се налага в неутрално положение да седят една идея по-нагоре. Надявам се с тоя repair kit нещата да си дойдат на място. Не е много скъп, Англичаните пращат ведната и шипинга излиза 6-7 лева нещо от тоя род.
                                '08 Alfa Romeo 147 Q2
                                ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

                                Коментар

                                Working...
                                X