Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Мммм, това с Hi-Fi кита, да не е варианта с навигацията, където радио/сд-то, сим картата, гпс-а и други знайни и незнайни благинки са натряскани в едно? А сега една екстра, която ми изигра кофти номер-задната чистачка се включва винаги, когато работят предните, ако се включи задна предавка. Идеята е, че дори и да не е пусната когато работят предните и ще се маневрира назад, стъклото трябва да е чисто. Да, ама аз бях извадил перото на чистачката за да го сменя по-късно и в резултат имах две полукръгли черти на задното стъкло. Избледняха чак след една година, което е доста странно, мислех че е надрано стъклото, но явно не е.
    Fiat Stilo 1.8 16V

    Коментар


      #32
      човек с моята заетост и работно време едвам смогва да смени гумите когато му дойде времето , та камо ли да се мъкне по сервизи ))) пък и те великите майстори и сервизи в събота не работят или ако работят то някой все ще го няма нали е събота , както виждам екстирте сте ги откирили , въпрос - вие книжки за колата нямате ли ? аз имам , ако някой иска мога да му снимам нещо

      Коментар


        #33
        Това със задната чистачка в началото ме подлуди. Мислех че е някакъв бъг в електрониката, докато не зацепих най-накрая каква е идеята.Също така много ме дразнеше автоматичното включване на радиото при палене на двигателя. Изчетох всички ръководства за настройки на радиото и никъде не го открих.Вече мислех че е кофти решение на производителя, докато познат не ме светна. Повечето от бутоните на стереото имат допълнително меню като се натисне и задържи няколко секунди бутона. От там намерих как се изключва, а също и еквилайзер за честотите на звука
        FIAT Stilo 1.9 JTD 115

        Коментар


          #34
          KODA написа:
          ...въпрос - вие книжки за колата нямате ли ? аз имам , ако някой иска мога да му снимам нещо
          Аз имам, ама е на немски (а точно той е сред малкото езици, които не владея Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ). В Downloads вече има на английски, унгарски и македонски. Твоята на какъв език е?
          cho написа:
          ...Повечето от бутоните на стереото имат допълнително меню като се натисне и задържи няколко секунди бутона...
          Абе аз като взех колата уж ги натисках* (защото това си е доста разпространен начин), ама нещо не ме вкара в меню... Довечера ще пробвам пак.______________[i:c481112ab3]* Следвайки известната мъдрост
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #35
            моята е на английски и криво ляво се оправих , де да беше на немски ))))

            Коментар


              #36
              Pecho написа:
              [quote:72ebc3cf15="KODA"]...въпрос - вие книжки за колата нямате ли ? аз имам , ако някой иска мога да му снимам нещо
              Аз имам, ама е на немски (а точно той е сред малкото езици, които не владея Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ). В Downloads вече има на английски, унгарски и македонски. Твоята на какъв език е?
              cho написа:
              ...Повечето от бутоните на стереото имат допълнително меню като се натисне и задържи няколко секунди бутона...
              Абе аз като взех колата уж ги натисках* (защото това си е доста разпространен начин), ама нещо не ме вкара в меню... Довечера ще пробвам пак.______________[i:72ebc3cf15]* Следвайки известната мъдрост
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #37
                и тая бумага я имам ))) но както е казано око да види ръка да пипне , уф одеве ми изгоря крушката на десния стоп((

                Коментар


                  #38
                  Stoyan_68 написа:
                  Аз имам книжка за радио/касета/сд и чейнджър на английски. Вътре са си описани всички функции, настройки и начини за свързване. Ако искате мога да я сканирам цветно и да я кача. По спомен е около 20-30 стр. с формата на книжката за стилото.
                  Виж дали не е същата като тази тук.
                  ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #39
                    Радвай се че не е нещо от левия фар Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                    FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                    Коментар


                      #40
                      Даже моята няма за МП3... :DОбаче никой не писа за AQS екстрата при климатрониците.
                      Fiat Stilo 1.8 16V

                      Коментар


                        #41
                        радвам се че не е нещо от фара шото съм слушл от хора сменяли крушки ..........

                        Коментар


                          #42
                          Няма да се плашите!
                          Changing Headlight Bulbs
                          Changing Headlight Bulbs without removing bumper
                          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #43
                            Pecho написа:
                            Колко съм тъп никога нямаше да се сетя. Обаче се сетих за оня виц за хирурга дето станал автомонтьор и правел основен ремонт на двитателя през ауспоха.
                            FIAT Stilo 1.9 Jtd

                            Коментар


                              #44
                              Ако сме почнали с недостатъците...някой сменял ли е въздушния филтър сам?
                              Fiat Stilo 1.8 16V

                              Коментар


                                #45
                                И на климатика също... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                                cekop написа:
                                ... Обаче се сетих за оня виц за хирурга дето станал автомонтьор и правел основен ремонт на двитателя през ауспоха.
                                Гинеколог, колега, гинеколог! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X