Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пиши после, какво са ти отговорили.Преди малко Наско ми взе 2 тампона за задния мост ФИАТ ОригиналдЪ от AXM.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      emzo написа:
      Става и с ключ, преди малко ги ползвах.Някой да е сменял тампони на задния мост ?
      Здрасти, аз сменях .. така тропаше че имах чувството че ще ми паднат колелетата, особенно по павирани улици Пишеше в едни английски форум, че им е фабричен дефект който се появява към 80к км. Та така .. купих си ги оригинални 120 лв .. 100 за труд и се оправи работата.. както бяха писали англичаните mozarella suspension А някой да знае как да си сменя датчика за външната температура... досега разбрах, че се намира в страничното огледало от шофоьорската страна.. но то не може да се разглоби. Сваля се само предната му кора. Засега ми показва чертички индикацията за темп.

      Коментар


        emzo написа:
        На едно бензиново Стило, което карах, докато търсих кола, автоапапа го изключи от менюто пищенето за колана, ама беше на Италиански и нищо не вдянах.Може да иска екзаминър и след активиране да може да си го избираш, дали да е ОН или ОФФ.
        Точно баце, тя опцията я има баш си в менюто, но като я селектираш веднъж се запаметява и изчезва ... та идеята е май само след намеса с екзаминер можеш пак да селектираш какво желаеш, а нестава всеки път като speed lock-a.
        '08 Alfa Romeo 147 Q2
        ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

        Коментар


          Колеги реших да почистя добитомера /Maf/ и след поставането му, като трагнах и колата няма мощност ... уж внимавах с почистването му, но резултата е ......... И сега някяква идея какво може да е станало ?
          Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

          Коментар


            Как го почисти ? Закачи ли я с нещо да му видиш данните ?
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              emzo написа:
              Как го почисти ? Закачи ли я с нещо да му видиш данните ?
              Не ... не ги разбирам тези работи ...А за почистването както си го описал ...Сега се сетих ... може ли да е от това, че колата беше загряла когато го свалих след почистване около 10-на мин. и резистора нали е "температурен-термо" да е изстинал и да е отчел че е студено или нещо от сорта след слагането му?
              Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

              Коментар


                Не би трябвало.Разкачи акумулатора за час примерно и утре като загрее я "опъни"
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  radoslavp написа:
                  emzo написа:
                  На едно бензиново Стило, което карах, докато търсих кола, автоапапа го изключи от менюто пищенето за колана, ама беше на Италиански и нищо не вдянах.Може да иска екзаминър и след активиране да може да си го избираш, дали да е ОН или ОФФ.
                  Точно баце, тя опцията я има баш си в менюто, но като я селектираш веднъж се запаметява и изчезва ... та идеята е май само след намеса с екзаминер можеш пак да селектираш какво желаеш, а нестава всеки път като speed lock-a.
                  Аз се чудя как да накарам моята да млъкне,а вие искате да ви пищи :D :D В менюто има контрол на силата на предупредителните звуци и за нивото на звука на бутоните при натискане.При мен дори и максимално намалени колата пищи(макар и по тихо) А ако до две минути не сложа колан тя сама млъква и остава да свети само лампата.Въпроса е до колко ще издържат нечий нерви на монотонното накъсано пищене.
                  AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                  HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                  Kawasaki ER-6n'2012

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Не би трябвало.Разкачи акумулатора за час примерно и утре като загрее я "опъни"
                    А има ли вариант да съм го прецакал нещо ?
                    Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                    Коментар


                      Е аз и за 100м слагам колан, така че не е проблем.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Колеги има ли някаква особеност, при свалянето на кората на багажника?Става въпрос за комби и освен няколкото болта има ли щипки или друго (най вече в долната част)
                        Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                        Коментар


                          Brevetti написа:
                          Колеги има ли някаква особеност, при свалянето на кората на багажника?Става въпрос за комби и освен няколкото болта има ли щипки или друго (най вече в долната част)
                          Има щипки и със сигурност ще счупиш няколко.Става само с дърпане след махане на болтовете.После нови щипки и готово.Само не прекалявай с дърпането за да не счупиш държачите на щипките които са изляти на гърба на кората.
                          AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                          HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                          Kawasaki ER-6n'2012

                          Коментар


                            Благодаря колега!
                            Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                            Коментар


                              Схема на AUX кабел за HEADUNIT-a, някой да има ?Доколко да вярвам на трип комп. за средния разход ?Или да си прилагам добрия стар метод с преливането ?
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                При мен разходомера е верен.Засичал съм го няколко пъти от чисто любопитство.Може да се получава някаква разлика но тя е в рамките на +/- 0,1 литър
                                AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                                HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                                Kawasaki ER-6n'2012

                                Коментар

                                Working...
                                X