Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възможно е! Ама по памет не мога да се сетя точно какъв беше надписът в менюто (то зависи и на какъв език си де). Ако се сетя, ще погледна.Но мисля, че ако го разцъкаш, ще го видиш. :DДобавено: Ето снимка за илюстрация (по-долу Стоян е обяснил).
    Прикачени файлове
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      Това е за който има фабрично радио.Аз скоро разбрах че бутона за P- работи само кагото няма ключ на таблото, и че имам Follow Me Home.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        cec0 написа:
        Колеги, бърз въпрос: Възможно ли е да не се включва радиото при включване на двигатела? ПС: извинявам се ако вече е обсъждано, но не видях...
        Обсъждано е. Прави се на плейъра, натисни и задръж за повече от 2 сек. бутон...май беше MENU RDS. Ще ти се появи RDS Clock display, след още две кртатки натискния ще се появи "Setting radio mode ON". Сложи го на OFF. Това е.
        GTipo написа:
        Аз скоро разбрах че бутона за P- работи само кагото няма ключ на таблото...
        Странно, защото мойто Р работи и когато има ключ но двигателя трябва да е загасен и да не съм на контакт.
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          Ще взема да го пробвам. То това ще да е като бутона на ключалката и ключа на обратно при Браво/Брава/Типо/Темпра.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            Имам едно въпросче.Възможно ли е на Стило да се сложат 15-ки джанти, и какво е междуболтовото разстояние?

            Коментар


              Че те са си 15 цола джантите с 4 болта . А вече какво е разтоянието не знам .
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                4x98
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  GTipo написа:
                  Ще взема да го пробвам. То това ще да е като бутона на ключалката и ключа на обратно при Браво/Брава/Типо/Темпра.
                  Сега ако кажеш и че ще го ползваш или че на типото си го ползвал....
                  Fiat Stilo 1.8 16V

                  Коментар


                    Става и с ключ, преди малко ги ползвах.Някой да е сменял тампони на задния мост ?
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      На типото го ползвах докато чакам някой. Определено си помага, ако си спрял зле, или искаш да обозначиш колата. Тю, забравих да го пробвам - и утре е ден.Моите джантета фабрично са 16" лети, същите като тези на pecho. Обаче не ми се купуваха четири 16-ки за зимата, та днес си взех железни 15-ки.Видяхте ли разликата в цените на гума?! Освен това човек зимата не би искал да троши 16-ки и окачване, по-високи гуми, по-тесни и така!
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        emzo написа:
                        Става и с ключ, преди малко ги ползвах.Някой да е сменял тампони на задния мост ?
                        Аз ги смених вчера...Взеха ми 130 лв за двата тампона и 120 за смяна... Смяната става както е описана във fiatforum.com. Лошото е че отзад все още се чуват неприятни шумове като карам по "равните" варненски пътища, и нямям идея какво друго може да е...
                        Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
                        Punto HLX JTD '02

                        Коментар


                          fihi написа:
                          Имам едно въпросче.Възможно ли е на Стило да се сложат 15-ки джанти, и какво е междуболтовото разстояние?
                          Ако погледнеш качените документи в Downloads там има Stilo Handbook. Там можеш да намериш спецификациите на джантите. Стило може да е с ’15 ’16 и ’17 джанти 4х98, офсет и диаметър на отвора и т.н. не ги помня.Иначе за джанти аз дълго търсих и неможах да намеря нищо което да ми хареса на 100%. В Motoexpert има ’15 ляти джанти CMS като за Фиат за по 98лв.Настаро, всички са вдигнали цените в предвид голямото сезонно търсене.Най-накрая си купих зимни гуми Dayton DW510 205x55x’16 за по 124лв/брой и ще си ползвам моите ’16 джанти.Успех с избора!ПС: ето моите гуми:http://www.dayton.eu/dy/v/index.jsp?...005901a10aRCRDОще нямам впечатления, но при първия сняг ще отида в планината да ги тествам

                          Коментар


                            Някой ще разясни ли точно функцията follow me home , защото не мога да си я преведа от английското ръководство? Благодаря предварително!

                            Коментар


                              svetljotod написа:
                              Някой ще разясни ли точно функцията follow me home , защото не мога да си я преведа от английското ръководство? Благодаря предварително!
                              Оставяш си фаровете да светат 30,60,90... секунди и да ти осветяват пътя до вкъщи (например по лесно да намериш ключалката). След това фаровете автоматично се изключват.Включването на функцията става при изклъчен двигател чрез лостчето за дългите, всяко нятискане ти добавя 30 секунди светлина.

                              Коментар


                                Не особено полезна функция.Ама да я има все пак.
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X