Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Stoyan_68 написа:
    Ама верно ли, че на куците стила с три врати не им се мърдат задните седалки! :D Сигурно нямат и табла за кафе на пасажесрката седалка отзад горките! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    Е какво толкова ... нали Варвят повече :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
    Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

    Коментар


      #17
      Как никой да не е открил?! Още одавна стана ясно че това е инфрачервен датчик, който отчита от коя страна е слънцето, и е характерно в модели с двузонов климатик. Ако намеря темата, ще върна линка..ред.: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22162

      Коментар


        #18
        Stoyan_68 написа:
        ...Ама верно ли, че на куците стила с три врати не им се мърдат задните седалки! :D Сигурно нямат и табла за кафе на пасажесрката седалка отзад горките! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
        Аууу! Какви са тия приказки от колега! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 И за какво да мърдат седалките? При спортните коли няма нужда от такива работи! Иначе не е като да няма къде човек да си остави кафето!
        Прикачени файлове
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #19
          е това не съм го очаквалмного хай-тек този автоматичен климатик :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #20
            Martin’s написа:
            Е какво толкова ... нали Варвят повече :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
            Да де, с 2km/h повече...голямо варвене пада :D
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #21
              Pecho написа:
              Stoyan_68 написа:
              ...Ама верно ли, че на куците стила с три врати не им се мърдат задните седалки! :D Сигурно нямат и табла за кафе на пасажесрката седалка отзад горките! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
              Аууу! Какви са тия приказки от колега! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 И за какво да мърдат седалките? При спортните коли няма нужда от такива работи! Иначе не е като да няма къде човек да си остави кафето!
              Хихихи, знаех си, че ще се вържете... Ти си показал и още една екстра за опознаване-тунела за ски (и други дълги работи).Иначе говорим за ето тази табла...друго си е все пак :D
              Прикачени файлове
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #22
                Ха-ха! За тунела за ски единствено ме е яд!Но тая табла е безмислена, как ли пък ще дам някой клиент да ми яде вафли в колата :D Да не се засегнеш, ще кажа само че и пепелника отпред е излишен Yellow_Flash_Colorz_PDT_28 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 P.S. Някъде четох, някой искаше да си махне функцията на радиото за самоизключване на изгасен двигател след 20мин, щото не можел да си гледа ДВД Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Аз ДВД си гледам в хола пред ТВ-то, като огладнея пък спирам за почивка, хапвам, пия кафе, цигара и се качвам пак на свежа глава. Ба-го тва да не е каравана ... само волуме-то на макс и газ :D
                FIAT Stilo 1.9 JTD 115

                Коментар


                  #23
                  Stoyan_68 написа:
                  ...Иначе говорим за ето тази табла...друго си е все пак :D
                  Абе то е ясно, че изтъкваш тази табла, защото е като в самолетите! Ама табла кола не кара! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Я който знае да каже (че още не съм разлистил ръководството за радиото) дали радиото/CD плейъра има изход за субуфър (имам предвид обикновените модели, без Hi-Fi кита), съответно управление на моторизирана антена (за управление на захранването на субуфера)?
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #24
                    Pecho написа:
                    Абе то е ясно, че изтъкваш тази табла, защото е като в самолетите! Ама табла кола не кара! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Я който знае да каже (че още не съм разлистил ръководството за радиото) дали радиото/CD плейъра има изход за субуфър (имам предвид обикновените модели, без Hi-Fi кита), съответно управление на моторизирана антена (за управление на захранването на субуфера)?
                    Е ясно де...гроздето е кисело Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 :D Моето радио/сд има изход за авт. антена, макар че нямам такава. Този Hi-Fi кит не го знам какъв е, дай малко повече инфо, че се заинтригувах. Иначе стилото има опция фабричен субуфер- в оная тема за темпомата колегата си го беше доставил и беше писал по въпроса. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=19106&start=4
                    Fiat Stilo 1.8 16V

                    Коментар


                      #25
                      Според ръководството за радиото/CD плейъра:Стандартното оборудване включва:- 2 front tweeters, 4 Ohm impedance and 40W power.- 2 front midwoofers, 165 mm diameter, 4 Ohm impedance and 40W power.- 2 rear full-range speakers, 165 mm diameter, 4 Ohm impedance and 40W power.HI-FI системата включва:- 2 front tweeters, 4 Ohm impedance and 40W power.- 2 front mid-woofers, 165 mm diameter, 4 Ohm impedance and 40W power.- 2 rear mid-woofers, 165 mm diameter, 4 Ohm impedance and 40W power (5-door and Multi Wagon versions)- 2 rear tweeters, 4 Ohm impedance and 40W power (5-door and Multi Wagon versions)- 2 rear full-range speakers, 165 mm diameter, 4 Ohm impedance and 40W power (3-door versions)- 1 box subwoofer set in the boot, with 100W built-in amplifierГледам, че се споменава още за управление на чейнджър и за handsfree phone kit, ама на кои модели, само като опция ли и пр. - няма яснота. Аз субуфър си имам (смятам да пее по-добре от оригиналния , само дето е по-голям). Донякъде болка ми е, че плейърът не плейва mp3-ки. Не че не слушам повече радио, ама отвреме-навреме на човек му идва ищах да се изкефи с нещо конкретно!
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #26
                        Ха здравейте пичове , аз от коли не разбирам ама хич )))) , имам стило (купих го от един приятел ) една година го скъсах от каране и никви проблеми , ама сега чистачките нещо се бъзикат , както си работят и спират я по средата , я в горно положение , направо ме изнервят , и втори въпрос от къде да си намеря кората дето е под двигателя и какви пари е горе долу )))

                        Коментар


                          #27
                          Колега, като вече една година скъсваш Стилото от каране, значи трябва да си по-напред с материала - вземи сподели опит (виж заглавието на темата!)! А за чистачките - може да е от много неща - едва ли някой може да направи диагностика само по това описание, без да се види/разглоби. За кората - виждам, че си пуснал отделна тема и вече са ти отговорили.
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #28
                            с интерес ви чета темата интересно ми е какви интересни екстри още има тази кола :D това със жабката ме сцепи, много яка екстра!
                            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                            Коментар


                              #29
                              Pecho написа:
                              Колега, като вече една година скъсваш Стилото от каране, значи трябва да си по-напред с материала - вземи сподели опит (виж заглавието на темата!)! А за чистачките - може да е от много неща - едва ли някой може да направи диагностика само по това описание, без да се види/разглоби. За кората - виждам, че си пуснал отделна тема и вече са ти отговорили.
                              Човека "кара", не "ремонтира" като от форума на VW :D :D :D За чистачките може да е износена червячната предавка в двигателчето, другото е електроника.За субуфера всеки модул има изход за него (AUX out), защото от него се взема само сигнала, а усилвателя е вграден в самия субуфер в багажника.

                              Коментар


                                #30
                                Stilo написа:
                                ...За субуфера всеки модул има изход за него (AUX out), защото от него се взема само сигнала, а усилвателя е вграден в самия субуфер в багажника.
                                Да, въпросът беше дали има изведен изход (чинчове примерно), както на повечето стандартни (в смисъл не фабрично вградени) свирки.
                                uBoy написа:
                                с интерес ви чета темата интересно ми е какви интересни екстри още има тази кола :D това със жабката ме сцепи, много яка екстра!
                                Други екстри? Моят екземпляр не е с много екстри... Знам, че и много други автомобили имат същите (или подобни) неща, но все още ми правят приятно впечатление разни дреболии като:- Сгъваемия подлакътник между седалките- Автоматичното усилване/намаляване на звука на радиото/CD плейъра в зависимост от скоростта на движение- Включването/угасването на осветлението в купето при отключване и заключване- Секционното огледало от страната на шофьора (малката част откъм външната страна на огледалото за покриване на т.нар.
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X