Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да опознаем Фиат Стило!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ремака

    колеги знаете ли -на Демпферната шаиба болта с каква резба е? на стилото ми 1.9 жтд
    stilo 19jtd 80k 2002g

    Коментар


      Аз си нямам на идея...с кой двигател е това стило? Защо не погледнеш в EPER, там трябва да го има.Моят въпрос е - с какви накладки карате?Някой да си е взимал STEINHOF ?http://www.steinhof.pl/klocki_eng.htmlSIMER, FERODO, (s)Permafuse?
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        Последно на Бравото сложих Trusting, които ги оплюх на бързо, но диска имаше голям ръб и не бяха улегнали, след едно 500-600км спираха супер и не свиреха.Също цапаха и джантите - меки бяха.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          Аз тез мисля да ги пробвам - полски...не са много пари, изглеждат ми ок.Мислех си за феродо, но цената им е тройна. Пермафюз са точно такива - меки, цапат, и лесно се изтъркват, но спират добре.Впечатления от Simer?
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            А защо никой не се сеща за EBC щом иска хубави накладки, продават се два вида - за вграждане и вече performance серия ? Цената на EBC-тата за вграждане в HEED Auto излиза с 10-тина лева над цената на всички подобни които тук описвате и никой не е сигурен дали стават. Аз карам с EBC и съм супер доволен, наместиха се за по-малко от 100 километра и направо правят джантите ми черни, няма скърцания и други странни звуци на студено/топло.
            '08 Alfa Romeo 147 Q2
            ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

            Коментар


              Аз купих дискове и накладки.Дисковете са BREMBO, а накладките DELPHI. Като ми остане свободно време ще ги сменя и ще се похваля/оплача.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                Отпред дискове и накладки DELPHI,отзад дискове PAGID и накладки Текстар.След около 2000 км изхвърлих предни накладки MINTEX (Скъсаха ми нервите).Сега с Делфи-то е спокойствие.
                Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                Коментар


                  Red Storm написа:
                  Аз купих дискове и накладки.Дисковете са BREMBO, а накладките DELPHI. Като ми остане свободно време ще ги сменя и ще се похваля/оплача.
                  Brembo MAX ли взе и ако да какви парички ти се върза ? П.С. Виждам че моите хора са ти се обадили за музиката за Стилото и са ти я отнесли.
                  '08 Alfa Romeo 147 Q2
                  ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

                  Коментар


                    Разбрах, че има версии с woofer, къде го слагат, че не толкоз ниски от 16ки във вратите .... да не да имам woofer, na Bravо-то имах усилвател скрит под седалките и разбрах чак след 7-8 месеца
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      woofer-а стои в багажника от лявата страна и свири много добре,с увеличаване на скороста се увеличава и силата на музиката,назнам без woofer дали е така?
                      BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
                      E46 320D

                      Коментар


                        2she написа:
                        woofer-а стои в багажника от лявата страна и свири много добре,с увеличаване на скороста се увеличава и силата на музиката,назнам без woofer дали е така?
                        Taka e.
                        Fiat Stilo 1.8 16V

                        Коментар


                          Усилването според скоростта на движение си го има и без допълнителен усилвател - то си е функция на свирката, не на усилвателя. И подлежи на настройка.Аз също бях приятно изненадан от саунда в Стилото - даже се отказах да си слагам субуфъра, който още си ми стои в спалнята. Особено след като открих еквилайзера в менюто и си го настроих по мой вкус!
                          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            2she написа:
                            woofer-а стои в багажника от лявата страна и свири много добре,с увеличаване на скороста се увеличава и силата на музиката,назнам без woofer дали е така?
                            Хах нямам значи, освен ако не е скрит под дунапрена.
                            Pecho написа:
                            Особено след като открих еквилайзера
                            И аз го открих одеве без да искам
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              Аз още не съм стигнал до тия неща пък даймата откривате нови и нови . :D :D :D Май сме си купили страхотни машинки . Аз събрах снимките на Стилото си в тоя албум , но не ми се махаха и четирите снимки на Пунтото ми . Жал ми е и за него . http://kozev.moifoto.ru/100815/
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар


                                Знам че повечето сме прикрити последователи на принципа (с леко перифразиране), че един месец ръчкане на автомобила замества 20 минути четене на ръководството Yellow_Flash_Colorz_PDT_42, ама не е грешно човек да попрочете това-онова! Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Я колко неща успяхме да съберем в Downloads, вкл. описание на Stilo Sound System. P.S. Колега Коцев, няма нужда от
                                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X